Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A romák (cigányok) miért nem...

A romák (cigányok) miért nem használják ki az erejüket a sport területén?

Figyelt kérdés

elképesztően erősek és ügyesek.

sokan atlétikai tekintetben rendkívüli tulajdonságokkal bírnak. küzdősportok területén pedig talán a legijesztőbbek: én jártam thai boxolni és ju-jitsu-ra volt egy roma ismerősöm akit elhívtam magammal. 170 cm-es olyan 84 kg jó izmos fizikumú alkatilag mintha az endomorfot és a mezomorf alkatokat kevernénk. egyszóval erősnek tűnt és mg annál is erősebb volt

mondjuk hogy mindenféle tápkieg nélkül éhgyomorral a teremben túltett a nála 20-25 kg-al nehezebb embereken. nem ő az első romasrác akinél ezt látom. életkora 18-19 év volt. Nos mikor elkezdett kesztyűzni valakivel nem csak hogy elképesztő fizikai fölényben volt. anna kellenére hogy soka na teremben iszonyú nagydarab erős fizikumú férfiak. hanem a technikákat mintha az agyába plámtálták volna a tehetsége észvesztő. az za igazság hogy mind a konditeremben mind az edzéseken gyakorta látok ilyen srácokat akiknek 95%-a biztosan roma származású hogy milyen típusú roma azt nem tudom ( mert ugye több féle van)És sosem értem hogy ezt miért nm próbálják kamatoztatni. sokan az edzéseket abbahaggyák mert unalmasnak nevezik. a küzdősportokról annyit hogy néha mennek néha nem. miért nincs ennyi eszük???!!



2012. jún. 8. 13:36
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:

elképesztő ez a lenéző magatartás.

am hogy hogy kit érdekel? ennyi erőből én több tíz kérdésnél feltehetném ezt hogy kit érdekel. szerintem ez egy érdekes téma.

2012. jún. 8. 15:33
 12/49 A kérdező kommentje:

és igen fontos hogy mikor hogy állunk hozzá a dolgokhoz. hisz egy jól irányzott ütés vagy ha eltalál egy tereptárgy az elég fatális tud lenni:DDD

de általában a mai verekedések elég civilizállak én nem sok kocsmai vagy fiatalabb koromban diszkós verekedést láttam ami egy maximum 2 ütésnél tovább tartott volna. az egyik vére meghűl és a harcnak vége. mivel nincsenek hozzászokva az élethalál harchoz mint a régi idők emberei.


és nem istenként dicsőítem őket de valóban soknak impozáns képességei vannak.

2012. jún. 8. 15:37
 13/49 dirtboy ***** válasza:
67%

másként vannak nevelve ennyi,te is képes lennél arra amire ők csak a magyar gyerekek általában nem olyan körülmények közt nőnek fel,ennyi.

ha egy gyerek kis kora óta meg kap mindent meg nem mozog eleget csak telefonozik,x-boxozik,gépezik akkor persze hogy nyámnyila lesz.

a cigánygyerekek másként vannak nevelve,ennyi.

semmi átleg feletti nincs bennük pont hogy inkább a mai magyar gyerekek az átlag aluli selejt termékek.

alacsonyra van téve a léc és azért gondolod te is azt hogy amit a cigányok tudnak az hú de nagy teljesítmény.

2012. jún. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom de itt mindig ugyan az rakja fel a cigány kérdéseket, hogy a cigányok így úgy faszák meg hogy milyen erősek meg ügyesek?
2012. jún. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van, erről pofáztam, agresszívak, semmi több.

Rohadjon meg az összes!

2012. jún. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom azért olyan gyorsak mert sokat futnak a rendőrök elől. Erősek meg azért mert hát csak le kell cipelni a tv-t valamikor a 3.-ik emeletről is. Na meg ha be kell mászni valahol az ablakon akkor oda azért kell az ügyesség.
2012. jún. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:

rendben dirtboy akkor lássuk 2 év edzéssel a hátad mögött táplálékkiegészítők nélkül mekkora erővel fogsz bírni.


egyes srácok ekkora már a felnőtt férfiaknál sokkalta erősebbek és nem csak limit erőben. nem csak súlyok megmozgatásában de bármilyen erőgyakorlatban fogadni mernék hogy lealázzák a magyarok úgy 90%-át szóval nem túlzok ha azt mondom hogy az erősebb szteroidokat használó férfiak erejével bírnak. tápkieg nélkül hanyag edzéssel. és mivel nem szednek cuccokat egyik sem több max 90kg-nál de azok már a magasabbak. azt mondod erre bárki képes lenne? hát én nem lennék ilyen könnyedén pedig nem a legjobb körülmények közt nőttem fel a gyerekkorom 14 éves korom óta fizikai munkára épült. ezen fejlődőképesség genetikai adottság. persze nem mind ilyen most ne a 40kg-os romákra gondolj. de rengeteg jó adottságú van köztük arányban jóval több mint a magyaroknál.

2012. jún. 8. 16:03
 18/49 A kérdező kommentje:

biztosíthatlak hogy nem vagyok roma.

teljesen átlagos magyar férfi vagyok aki 32 éves.


a mi korunkban nem volt ilyen divatos a fajgyűlölet a mi környékünkön nem voltak roma magyar ellentétek ha voltak is nagyon kevés és az olyan romákat kiközösítettük mind a magyarok mind a többi roma. mivel egy kezelhetetlen emberrel nem éri meg foglalkozni.barátkozni. talán akkor több eszük volt az embereknek mint most.

2012. jún. 8. 16:11
 19/49 dirtboy ***** válasza:
66%

nem szednek cuccokat?

ha világítanának azok a cigányok akik szedtek már szteroidokat akkor Magyarországon nem kéne közvilágítás.

te miről beszélsz?


szinte minden cigány gyerek már fiatalon /gyúr/ erősíti magát mert nem jár máson az agyuk mint hogy mekkora gengszterek meg milyen kemények meg erősek.



lehet hogy most két év nem soknak tűnik pl.30 vagy 32éves az mindegy mert nincs szinte különbség de 14 és 16 éves közt már azért elég sok van.

2012. jún. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:
akiktt ismerek a teremben azok ne hinném hogy szteroidoznának nincsenek olyan anyagi körülményeik. a szteroid ne m5 forint és ja elmesélem ha a naposimmal jössz azt 3 éve nem gyártják mert egészségtelen. bár régebben voltak akik szedtek ilyen cuccokat sőt rengetegen:DD sokan kórházba is kötöttek ki:D én sosem mertem volna kipróbállni.
2012. jún. 8. 16:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!