Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A romák (cigányok) miért nem...

A romák (cigányok) miért nem használják ki az erejüket a sport területén?

Figyelt kérdés

elképesztően erősek és ügyesek.

sokan atlétikai tekintetben rendkívüli tulajdonságokkal bírnak. küzdősportok területén pedig talán a legijesztőbbek: én jártam thai boxolni és ju-jitsu-ra volt egy roma ismerősöm akit elhívtam magammal. 170 cm-es olyan 84 kg jó izmos fizikumú alkatilag mintha az endomorfot és a mezomorf alkatokat kevernénk. egyszóval erősnek tűnt és mg annál is erősebb volt

mondjuk hogy mindenféle tápkieg nélkül éhgyomorral a teremben túltett a nála 20-25 kg-al nehezebb embereken. nem ő az első romasrác akinél ezt látom. életkora 18-19 év volt. Nos mikor elkezdett kesztyűzni valakivel nem csak hogy elképesztő fizikai fölényben volt. anna kellenére hogy soka na teremben iszonyú nagydarab erős fizikumú férfiak. hanem a technikákat mintha az agyába plámtálták volna a tehetsége észvesztő. az za igazság hogy mind a konditeremben mind az edzéseken gyakorta látok ilyen srácokat akiknek 95%-a biztosan roma származású hogy milyen típusú roma azt nem tudom ( mert ugye több féle van)És sosem értem hogy ezt miért nm próbálják kamatoztatni. sokan az edzéseket abbahaggyák mert unalmasnak nevezik. a küzdősportokról annyit hogy néha mennek néha nem. miért nincs ennyi eszük???!!



2012. jún. 8. 13:36
1 2 3 4 5
 41/49 dirtboy ***** válasza:
58%

teljesen feleslegesen strapáljátok magatokat a kérdezőt úgy sem lehet meggyőzni,nem is értem minek tette fel a kérdést.

csak azok a válaszok felelnek meg neki amik egyetértenek vele a többi meg le van pontozva,meg vissza ír hogy de igenis erősebbek a cigányok.

nincs értelme vitázni vele,ő már elmentette a memóriájába hogy a cigányok a legerősebbek és kész.

ti meg mondhattok/írhattok akár mit nem érdekli.

2012. júl. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
Igazad van dirtiboy, már meg is bántam, hogy egyáltalán válaszoltam.
2012. júl. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim válasza:
A 26. válaszoló jól írta... 1v1-ben nem mernek ki állni... legalább 5X annyian kell h legyenek mint mi.. de akkor nagy a pofájuk... amúgy az nem 1005-ös hanem 1500-as mert az a hengerűrtartalomra utal h kb 15 köbcenti ( de egy videót azért szívesen megnéznék h hogy tesz meg vele egy kört 1 ember és itt lehet szó cigányról nem cigányról...
2012. aug. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 rostas martin ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=lCSqH78XO-I

En franciaba lakom es sokaig uztem ezt a sportagat.Es kedves ciganyokat szarozok nekem a regi boksz edzom mondta hogy nincs genetikatok a bokszhoz ellentetben a ciganyokal es a feketekel.Raaasul az edzo francia volt apai agon pedig magyar.Pl erosportokhoz olyan merteku sztreroidot szedtek hogy egy lonak is eleg lenne.mivel gyenge csontozatotok van kulon csonterositot szedtek.A kerdezonek igaza volt sok mindenben ti allandoan gepeztek x box oztok stb.Mig mi focizunk verekszunk vagy mas szabadteri elfoglaltsagokat uzzunk.Es legyszives ne tamadjatok a helyesirasomal vagy az ekezetek hianyaval mivel franciaban lakom

2013. ápr. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
A feketék genetikája a boxhoz a 90-es évekig tartotta magát, amíg nem jöttek a kelet európai boxolók és szanaszét nem verték őket. (vagy a Klicsko fivérek titokban feketék?)
2013. ápr. 16. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 rostas martin ***** válasza:
az oroszok egy mas tema
2013. ápr. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 rostas martin ***** válasza:
Minusz 40 50 fokos telet es azt is hozaveszed hogy az oroszok is ugyan olyanok mint mi viselkesesben akkor rajossz miert jo bokszolok
2013. ápr. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

Akkor magyarázd el nekem, hogy én miért láttam sokkal több cigányt elverni magyar által, mint fordítva?(és én itt nem arra gondolok, hogy egy girnyó cigánygyereket vert el, egy kigyúrt állat, sőt...)

Gyenge a csontozatunk????

Haver, én gyerekkoromban rengeteget fociztam(betonon is, ráadásul sokkal idősebbekkel, és sokat estem is), bringáztam, verekedtem, és egyszer tört el csontom, az is csak az ujjam volt. Na erre varrjál gombot!

Arról pedig, hogy a feketék erősebbek annyit, hogy az olimpián pl. súlyemelésben csak ázsiai, és fehétr olimpiai bajnokok voltak, nehézatlétikában négerek még csak dobogósak sem voltak(volt egy félig magyar, félig japán kalapácsvető férfi, azon kívül csak fehér dobogósok voltak, mindkét nemből). Aztán a világ legerősebb embere versenyeken is, a legjobb húszból ha egy néger van...

A szteroidokról pedig annyit, hogy a profi sportolók MIND nyomják magukba dögivel az anyagot, legyen az ázsiai, európai, afrikai, ausztráliai, vagy észak amerikai eszkimó.

2013. ápr. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim válasza:

vannak köztük valóban jók ,erősek stb...

de az állatalad emlitett gyerek nem az ,

"az egyik srác pl 2 év alatt olyan könnyen kigyúrta magát a kondiban hogy belenyomott a 125kg-ba 170-es guggolása volt és 60 kg-al 8 ismétlést tudott bicepszezni "


2 év alatt szerintem ez nem jó ,max a guggolás szép de a többi szerintem kevés,

én februártól juliúsig gyúrtam nekema max nyomásom 120 kg volt ,bicepszezni 55 el nyomtam én is a 8 at ,

5 kg ba vagyok lemaradva tőle de én egyik kezem el volt törve úgy edztem és vissza fogtam magam és magyar vagyok teljesen 173 magas 80 kiló

úgy hogy 2 év alatt az az eredmény nem jó mert én pár hónap alatt elértem ,versenyre is akkartak késziteni de nem mentem mert a töröt kezem egyre rosszabb let aztán abba hagytam és nem mentem többet

2014. jan. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!