Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi a max...

Szerintetek mennyi a max izomtömeg, amit egy nő elérhet naturálban? (vizuális élmény! )

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem exactly megválaszolható, ezért kérek személyi véleményt. Ez egy összetett dolog, több kérdésem is van:

A) Egy véletlenszerűen kiválasztott random átlagcsaj esete, avagy átlagos genetika. Végtelen pénz, lehető legjobb étrend, kiegek, sztáredző, optimális edzés.

B) Egy véletlenszerűen kiválasztott random átlagcsaj esete, avagy átlagos genetika. Hobbiedzés, csak majdnem tökéletes étrend, nem a legdrágább kiegek, netről lenézett edzésterv, szal amit a hétköznapokban össze lehet hozni (izomtömegre való törekvéssel), avagy mennyit jelent a totális optimalizálás.

C) Átlagnál jobb genetika, de még nem hiperkirívó. Végtelen pénz, lehető legjobb étrend, kiegek, sztáredző, optimális edzés.

D) Átlagnál jobb genetika, de még nem hiperkirívó. Hobbiedzés, csak majdnem tökéletes étrend, nem a legdrágább kiegek, netről lenézett edzésterv, szal amit a hétköznapokban össze lehet hozni (izomtömegre való törekvéssel), avagy mennyit jelent a totális optimalizálás.

E) Az emberi génállomány határait feszegető hiperszuper genetika, a lehető legjobb körülmények közt.


Próbáltam szisztematikusan, egy növekvő sorrendet összehozni, aztán vagy sikerült, vagy nem. Pusztán a képet nézzétek, ne az azon szereplő nénit, hogy azon kívül mit csinál :D (merugye tudjuk, hogy azok a debellák, akik minden laikusnak legelőször jutnak eszébe az "izom" és a "nő" egy mondatban való használatakor, erősen hormonkezelt személyek, akik a versenyzésre tették fel az életüket. Most maradjunk a naturáloknál.)


1) [link]

/JNL1-847DWebcopy.jpg

2) [link]

3) [link]

4) [link]

5) [link]

6) [link]

7) [link]

8) [link]

9) [link]

10) [link]


Kb elég annyi, hogy minden betűhöz rendeltek egy számot, vagy hogy melyek közé teszitek, vagy akár képet is linkelhettek. Jó kis hétfő esti móka :D Köszönöm a fáradságot.


(Ja, és mindegyik kép legálisan megtalálható az interneten, szóval nem kéne törölni a kérdést. thx)



2012. jún. 18. 19:53
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Upc, első linket elszabtam: [link]
2012. jún. 18. 19:54
 2/26 anonim ***** válasza:
4.-7.-ig cucc van, 8-as talán tiszta, 9-10 is cuccos.
2012. jún. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Egyik rondább, mint a másik!
2012. jún. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
37%
Hát, a hasa ne legyen kockás, mert az szerintem nem nőies...és a karja se legyen erősebb, mint az enyém...mert az meg férfias. Az én karom 35-38 között van... Az első amúgy nagyon bejövős.
2012. jún. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Az első három bejön.
2012. jún. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Azért kösz, hogy a kérdésre válaszoltatok, utolsó 3.
2012. jún. 19. 18:57
 7/26 anonim ***** válasza:

Akkor hogy a kérdésre is válaszoljak:szerintem az első három

alakot lehet elérni naturálban.Személyes véleményem,hogy a

többi már nem nőies.

2012. jún. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Az általad belinkelt képek nem a legnagyobb izomtömeggel rendelkező natural hölgyeket mutatja. Nem is nagy az izomtömegük.

Itt egy natural baromi nagy izomtömeggel rendelkező hölgy:

[link]

De szerintem még ez sem a jéghegy csúcsa, de már közel van hozzá.

2012. okt. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
És brutál szálkás is.:)
2012. okt. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Jó, hogy számoztad és rangsoroltad, csak a leírásokból kihagytad a szteroidot. Ahogy Montez is írta, ezen hölgyek nagy része nem a genetikának, vagy csoda kiegeknek köszönheti az alakját, hanem a koxnak. A szumós hölgy pedig valóban sokkal komolyabb izomtömeggel rendelkezik ezektől a koxos kis pics@któl, feltehetőleg nagyobb erővel is.
2013. febr. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!