Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi a max...

Szerintetek mennyi a max izomtömeg, amit egy nő elérhet naturálban? (vizuális élmény! )

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem exactly megválaszolható, ezért kérek személyi véleményt. Ez egy összetett dolog, több kérdésem is van:

A) Egy véletlenszerűen kiválasztott random átlagcsaj esete, avagy átlagos genetika. Végtelen pénz, lehető legjobb étrend, kiegek, sztáredző, optimális edzés.

B) Egy véletlenszerűen kiválasztott random átlagcsaj esete, avagy átlagos genetika. Hobbiedzés, csak majdnem tökéletes étrend, nem a legdrágább kiegek, netről lenézett edzésterv, szal amit a hétköznapokban össze lehet hozni (izomtömegre való törekvéssel), avagy mennyit jelent a totális optimalizálás.

C) Átlagnál jobb genetika, de még nem hiperkirívó. Végtelen pénz, lehető legjobb étrend, kiegek, sztáredző, optimális edzés.

D) Átlagnál jobb genetika, de még nem hiperkirívó. Hobbiedzés, csak majdnem tökéletes étrend, nem a legdrágább kiegek, netről lenézett edzésterv, szal amit a hétköznapokban össze lehet hozni (izomtömegre való törekvéssel), avagy mennyit jelent a totális optimalizálás.

E) Az emberi génállomány határait feszegető hiperszuper genetika, a lehető legjobb körülmények közt.


Próbáltam szisztematikusan, egy növekvő sorrendet összehozni, aztán vagy sikerült, vagy nem. Pusztán a képet nézzétek, ne az azon szereplő nénit, hogy azon kívül mit csinál :D (merugye tudjuk, hogy azok a debellák, akik minden laikusnak legelőször jutnak eszébe az "izom" és a "nő" egy mondatban való használatakor, erősen hormonkezelt személyek, akik a versenyzésre tették fel az életüket. Most maradjunk a naturáloknál.)


1) [link]

/JNL1-847DWebcopy.jpg

2) [link]

3) [link]

4) [link]

5) [link]

6) [link]

7) [link]

8) [link]

9) [link]

10) [link]


Kb elég annyi, hogy minden betűhöz rendeltek egy számot, vagy hogy melyek közé teszitek, vagy akár képet is linkelhettek. Jó kis hétfő esti móka :D Köszönöm a fáradságot.


(Ja, és mindegyik kép legálisan megtalálható az interneten, szóval nem kéne törölni a kérdést. thx)



2012. jún. 18. 19:53
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Igen, de az első 3 lehet naturál forma, de ott meg hol van izomtömeg? Szálkás, szikár izomzat, kiváló genetikával, de tömeg az nincs.
2013. febr. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

- A vizuális élmény csak azt jelenti, hogy van kép is, tehát felesleges volt róla ennyit dumálni.

- Nem beszéltem genetikai csúcsokról, az csak az egyik eshetőség volt. A kérdés - még mindig - az volt, hogy ha egy átlagnő elkezd izomtömegnövelésre fókuszálva edzeni, mi a maximum, amit elérhet. Sokak szerint már az első három is túl izmos, egy részük szerint meg már ahhoz is szteroid kell. Sokan félnek súlyzót venni a kezükbe, mondván rögtön testépítők lesznek, de ha a határ kemény munkával is pl. a 3asnál van, akkor véletlenül sose lesznek háromszorakkorák.

- Az erő, a súlycipelés, de még a tetszés sem volt egy picit sem a kérdésben, ezeket is teljesen kár volt belekeverni. Csak sajnos mindig jön néhány marha, aki mindenre kitalálja, hogy miért nem jó, és elkezd totál másról beszélni, mint ami van. Én tudom, mit kérdeztem, ne ti döntsétek el. Ha meg nem megy az érdemi válaszadás, akkor húzzatok a francba, a kutya sem kíváncsi rátok.

2013. febr. 16. 13:13
 23/26 anonim ***** válasza:
22%

Nem beszélsz genetikai csúcsokról, de értsd már meg végre, hogy baromságot kérdezel:D

A genetikádat mi honnan a bánatból ismerjük? Ezeket a lányokat azért fényképezték le, mert kivételesen adottságaik vannak, honnan a bánatból tudjuk mi, hogy neked mik az adottságaid. Mondjuk magadról tettél volna egy nyamvadt képet, amin látszik, miből indulsz (melled formája, vállad és csípőd szélessége, aránya, stb). Többet értél volna el, és választ is kapsz a kérdésedre, nem levelibéka itt senki, hogy jósoljon, hogy te mit tudnál elérni.

2013. febr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Ne zavarjon, hogy a kérdező férfi és még véletlenül sem magáról kérdezett. :)
2013. febr. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

És azt mégis honnan vetted, hogy nekem bármi közöm van ehhez, hogy rólam van szó?? :D Tökjó ám, hogy ami nincs odaírva, azt odaképzelitek, ami meg le van, arra meg háromszor kell külön felhívni a figyelmet... Azzal kezem, hogy tudom, hogy nem pontosan megválaszolható, ezért csak egyéni személyes becsléseket kérek. Ott vannak az esetek, hogy átlagos genetika, jó genetika, lehető legjobb genetika, avagy pl. egy átlagos mondjuk a kettes lehet, de aki nagyon jó, akár a négyest is elérheti (vmi ilyesmit vártam). És a kérdés meg nem miattam került kiírásra, értelme se lenne, mert tökmindegy, mi érhető el, ha nem tudnám összehozni, hogy elérjem, pláne, hogy nem is vagyok nő.

Sokak szerint már az első pár kép is túl izmos. Sokak szerint ahhoz is szteroid kell. Sokak félnek súlyzóhoz nyúlni, merthogy rögvest még ennél is sokkal nagyobb testépítők lesznek, de ha megtudják, hogy pl. még kemény munkával naturálban is max a 4es érhető el, akkor talán megvilágosodnak. Vannak előzmények, nem a semmiből pottyant ide a kérdés.

2013. febr. 16. 15:10
 26/26 anonim ***** válasza:
A kérdésedet a, b, c, d, e, részekre bontottad. A fokozatok kedvéért, de a fő kérdésed a lehető legnagyobb izomtömeg volt, amit a legerősebb fokozatban kérdeztél. Ezt "E" jelűvel jelölted. Én erre ill. a fő kérdésedre válaszoltam.
2013. febr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!