Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért hirdetik így a kettlebel...

Miért hirdetik így a kettlebell edzést? "Hagy a lufi izmokat másra" Gondolom a konditeremre céloznak. Mi az, hogy lufi izom? Egy fajta izomzat van nem?

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 16:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Sajnos a kettlebelles edzést is elkapta a propagandaszag. Sok helyen azzal próbálják népszerűsíteni, hogy kettlebellel szálkás izomzatot szerzel, konditeremben pedig csakis pufit szerezhetsz. Természetesen nem így van. Mindkettő eszköznek mások az előnyei, más miatt érdemes használni őket.
2012. jún. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
hát ja, ha én is el akarnék adni valamit, én is megpróbálnám degradálni a konkurens edzésmódszereket. ugyanez van a fegyencedzéssel is.
2012. jún. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
a lufi izom az az az izom, ami rajtad van, de az égvilágon semmi másra nem való, minthogy a polód rádfeszüljön.
2012. jún. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
hogyan tudnék én ilyen lufi izmot elérni? hogy lehet ilyet csinálni?
2012. jún. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy lufi izom, amúgy ezt általában a szteroidosokra mondják, leginkább profi testépítőkre.
2012. jún. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Hallottál már a marketingről? Nem baj, ha valótlanságot állítasz amíg az jól hangzik és az emberek egy bizonyos rétege elhiszi.
2012. jún. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Marketing...fegyencedzesbe is ez van irva pedig kurv@r@ nem igy van. Dietaknal ugyen ez van jon egy okos ir egy konyvet lehord minden mas dietat hogy el tudja adni a sajat sz@rjat:D
2012. jún. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
naja. lásd lifetilt...
2012. jún. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Zakathol ***** válasza:

nah a lifetilt az nekem is a "szívem csücske". Az a b@lf@sz gyerek akkora fail lett mostanra hogy nemigaz... :D


Egész végig hirdette, hogy hát ő ezt soha nem pénzért fogja csinálni, meg ez csak a neten keringő módszerek összefoglalása estébé...

Most meg már felrakta az árajánlatot... Valami 3 hónapos Slim3 istenf@sz@ 180.000 pengő...

2012. jún. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Kb penzt akar csinalni mas halalabol....Zyzz dietas etrendjet,edzestervet csinlalta mikor utoljara neztem a blogot de ugy tudom par honapra ra abba is hagyta:D
2012. jún. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!