Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sok a 3 hónap kihagyás sulyozá...

Sok a 3 hónap kihagyás sulyozásban?

Figyelt kérdés

Nem lessz időm sullyozni, melózni fogok!

Elégjó szinten vagyok mostan mivel már 2 éve sullyozom! Mennyire fog meglátszani ez rajtam sulyban telyesitményben? jelenleg 130 kg megy fekve, mennyit veszitetek ha ezt meglehet állapitani!? Köszönöm a válaszokat! amugy meg"18f.80 kg



2012. júl. 5. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
3 hónap alatt szépen vissza lehet esni, de nem lehet megtippelni mennyire fogsz gyengülni. Viszont ha utána edzésbe állsz, gyorsan vissza tudod majd szerezni az eddig elért eredményeket.
2012. júl. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 perfectlie ***** válasza:
Fogsz veszíteni sokat,csinálj naponta fekvőtámaszt meg pár suffni gyakorlatot,így stimulálod az izmaidat szóval nem bontja le olyan gyorsan a szervezet.Maradjon napi használatban az a lényeg.
2012. júl. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a vàlaszokat, kemény fizikai munkán leszek és igy akkor lehet, hogy valamennyire segit nem leépülni! és a kreatint meg a fehérjét szedjem vagy már most nincs értelme tömegelni,vagy szedjem és egyek ugy mint előtte?
2012. júl. 5. 13:36
 4/7 perfectlie ***** válasza:
Szerintem kreatinnal nyugodtan leállhatsz,legalább lesz egy kis szüneted,fehérje meg amúgy mehet,attól még,hogy nem edzel szükség van fehérjére.
2012. júl. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is a fehérje mehetne, hiszen fizikai melót fogsz végezni, nem árthat.:)
2012. júl. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokatent zöld kéz!
2012. júl. 5. 18:34
 7/7 natural88 ***** válasza:

elvben fél év teljes kihagyás után kerül olyan állapotba az ember, hogy kezdheti előről az edzést. 3 hónap csak visszaesést eredményez. 1 hónap esetén a szénhidrátraktárak ürülnek ki, kisebb lesz az izom, de nem sokkal gyengébb.


annak ellenére hogy fél évet tekintenek kritikusnak, én 9 hónap kihagyás után is vissza tudtam térni, és 1 hónap alatt kb visszahoztam magam a régi szintre

2012. júl. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!