Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok, mi a vonzó a testépítő...

Lányok, mi a vonzó a testépítők testében?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a hatalmas, dudoros combokra, karokra. Vagy a kis péniszre, a púpos vállra, kilátszó erekre.

[link]


2012. júl. 9. 07:33
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
0%

Nna, már megint egy undorítózó..... (undorító egy 3 hetes felfújódott kutyahulla, amiben zsizsegnek a nyüvek - nem pedig egy emberi test, legyen az kövér vagy sovány)

Szerintem meg az néz ki hülyén, ha van egy kidolgozott felsőtestű srác, aki pálcikákon jár.

(kérdésedre válaszolva: az a vonzó bennük, h baromi jól néznek ki, egy ilyen test erős, férfias és jó hozzábújni (csak hogy "nyálas rész is legyen :) ).)

2012. júl. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 A kérdező kommentje:

Az emberi test valóban nem undorító. De ez a test nem természetes. Normális életvitelben, ha nem tudatosan akarja elérni ezt az ember (és nem szed mindenféle cuccot), nem fog ez kialakulni.

Itt van pl egy kép: [link]

Egy ember van rajta, de számomra taszító. De természetellenes ez is.

Én ha ránézek egy ilyen testre, olyan mintha valami sziklatömb lenne, nem egy ember.

2012. júl. 9. 08:42
 13/57 anonim ***** válasza:

Hetediknek válasz a kérdésre a "vézna-lovertől": a "vézna" szót okkal tettem idézőlejbe (hátha a ti szótáratokban a normális testalkat már véznának számít). A második képen egy jó pasi látható, amit, megjegyzem, érdemes lenne egymás mellé helyezni a kérdező által belinkelt képpel, ott is akadna egy kis különbség.

Egyébként az "undorítózásért" bocsánatot kérek, abban igazatok van, hogy egy emberi testre nem szép ilyet mondani. És szerintem itt kéne már ezt befejezni, egyezzünk meg abban, hogy mindenkinek más tetszik, nem vagyunk egyformák és ez a szép az emberiségben. Így megfelel, fiúk? :)

2012. júl. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 A kérdező kommentje:
Egyébként meg én nem hogy hozzábújni nem tudnék, de megérinteni sem lenne gusztusom valamit, amin ennyi ér van. Konkrétan olyan érzésem van, mintha egy ilyen pasi bármelyik pillanatban szétdurranhatna és mindent elborítana a vér.
2012. júl. 9. 08:44
 15/57 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a véleményt is megértem, Kérdező. :D

Szerintem egy kicsit kevesebb zombis filmet nézz. ;) :D

2012. júl. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
87%
Szerinted mennyi az esélye, hogy tökvéletlenül összeakadsz egy ilyennel? Elárulom, nem sok. Profi testépítők viszonylag kevesen szaladgálnak random a szórakozóhelyeken, meg úgy akárhol, így ha direkt nem keresed őket, nem találkozol velük. És mivel nem találkozol velük, nem kell akciótervet készíteni arra az esetre, ha mégis, nem kell előre kitalálni, hogy mennyire félnél tőle, ha megölelne, mert soha nem fog. Irreális dolgokon nem kell aggódni. Innentől meg a kérdés inkább puszta fikázó hadművelet, mintsem valódi kérdés.
2012. júl. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 A kérdező kommentje:

Ha figyelmesen átolvasod még egyszer a kérdést, talán sikerül felfogni. Nem arra irányult a kérdés, hogy én mit éreznék, ha összeakadnék egy testépítóvel.

A kérdés arra irányult, hogy aki vonzónak találja őket, annak mi a vonzó bennük. És ez így már igenis egy kérdés.

2012. júl. 9. 09:00
 18/57 anonim ***** válasza:
100%
Ja, kezded a negatív hangvételű jelzőkkel, és utána végig azt ecseteled, hogy ez szerinted mennyire undorító (: Fene diplomatikus, tényleg. Mintha egy kicsit eltolódott volna az egyensúly...
2012. júl. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:

"Normális életvitelben, ha nem tudatosan akarja elérni ezt az ember (és nem szed mindenféle cuccot), nem fog ez kialakulni."

Ez pont olyan, mint az írás olvasás, ha tudatosan nem gyakorlod nem fog kialakulni. Szóval a logikád szerint te is természetellenes vagy.

2012. júl. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy nem pont a kérdésre válaszolok, de én még nem találkoztam olyan lánnyal, akinek ez tetszene. Nem tudok rájönni, miért hiszik a férfiak, hogy az izomtömeggel arányosan nő a sikerük a nőknél, a férfiasság nem erről szól. Szerintem ez a lufira fújt izomzat egészségtelen, természetellenes és mindenekelőtt nagyon csúnya. Meg lehet sértődni, de szerencsére véleményszabadság van. Ha jár erre olyan lány, akinek bejönnek a testépítők, most már én is kíváncsi vagyok, hogy mi tetszik neki rajtuk :)
2012. júl. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!