Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok, mi a vonzó a testépítő...

Lányok, mi a vonzó a testépítők testében?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a hatalmas, dudoros combokra, karokra. Vagy a kis péniszre, a púpos vállra, kilátszó erekre.

[link]


2012. júl. 9. 07:33
1 2 3 4 5 6
 41/57 Sznofru ***** válasza:

"A kérdező pártjára állnék. Nem kell azon megsértődni, hogy vagyunk páran, akik úgy gondoljuk, nem normális egy olyan "sportág", ahol *csak és kizárólag* doppingszerekkel, szteroidokkal felszerelkezve lehet ringbe szállni. Persze, semmi közöm ahhoz, hogy a profi testépítők hogyan teszik tönkre a saját testüket, de attól még tarthatom természetellenesnek. Csak nem értem, hogy miért jó ez nekik."


Nem normális sportág akkor a labdarúgás sem, és a Tour de France sem. Szegény labdarúgó véletlenül esett össze a pályán szívroham miatt.


Szegény Tour de France-os versenyzők 95%-a légúti betegségben szenved és pont olyan gyógyszert kap, ami doppinglistás. Csak hát ugye az orvos "felírta" és szednie kell, ő nem tehet róla :)


Az összes olimikon aki elindul az olimpián, koxol. Erről ennyit :)


Tehát az összes világverseny, olimia, mind nem normális sport, hiszen csak doppinggal lehet ringbe szállni.


Arról ne beszéljünk, hogy miért nem kapják el őket (vagy miért csak ritkán). Mert akkor nem maradna versenyző :) Illetve politika.


És ha már a poroknál tartunk (tudod, a fújtatóporok) elárulom, hogy a legfontosabb edzés után a gyorsasága miatt. Másodlagosan minden olyan nap, amikor valamilyen körülmény miatt nem tudjuk megenni a napi kaját. De ha az megvan, akkor nincs rá szükség. Ilyen egyszerű :)

2012. júl. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:

Jajaja, a sok szegény tour-os asztmás bringás. :D

Kérdező, szerinted maguk a kommentátorok véletlenül viccelnek azzal, hogy az eldobott kulacsot gyerek meg ne találja? :))


Egyébként meg véleményem szerint innentől csak provokálsz, mert elmondtad, hogy Neked nem tetszik ez a testalkat (ami rendben van), de utána felvetted ezt az álcát, hogy "Te csak meg szeretnéd érteni, hogy mi a jó nekik ebben" - pedig én, ha valamit _tényleg_ meg szeretnék érteni, akkor utánaolvasok és infót szerzek, amitől Te teljesen elzárkóztál.

2012. júl. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 A kérdező kommentje:

Igazából nem értem ezt az egész beszélgetést.

Én provokálok, holott ti vagytok azok, akiknek az égvilágon semmi keresnivalójuk ebben a témában, ugyanis a legelső szavam az volt, hogy "Lányok", vagyis a kérdés nekik szólt, nem pedig azt írtam, hogy testépítők! Kérdem én, ha nem tartjátok magatokat lánynak (ha mégis, akkor én kérek elnézést), akkor mégis miért írogattok ide már hosszú oldalakon keresztül?


Egyébként meg, ha ti esztétikusnak tartjátok a gyönyörűséges, dimbes-dombos, szekrényméretű testeteket akkor hajrá! Biztos van kérdés, ahol arra kíváncsiak, ti miért tartjátok állatira szexinek magatokat, vagy ha szeretnétek felteszek nektek egy olyat. De ez a kérdés azoknak szól, akik gerjednek a testépítőkre. (Persze nem kizárt, hogy ti is)

2012. júl. 11. 15:56
 44/57 anonim ***** válasza:

Még jó, h ez egy szabad ország.


(egyébként én nő vagyok, tehát "érvényes" a válaszom)

2012. júl. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 A kérdező kommentje:

Ok, akkor a tiéd igen.

És egyébként szabad ország, de ha valaki olyasmire válaszol, ahol a véleményére senki nem kíváncsi és nem is vág szorosan a témába, akkor még ne neki álljon feljebb.

2012. júl. 11. 16:47
 46/57 Smartguy86 ***** válasza:

Az ilyen kérdezői reakciókra mindig azt szoktam mondani, hogy "alapíts vallást" :DDD Ott aztán körbeveregethetitek egymás vállát és mindenki a te véleményedet fogja szajkózni.


Ha valaki feltesz egy kérdést, akkor ne már csak a saját véleményét fogadja el. Vagy akkor minek tette fel a kérdést eleve? Ha "ühümmözésre" vágysz, akkor fuss össze pár hasonszőrű barátnőddel és váltsátok meg a világot egy ital társaságában. Ha pedig egy szélesebb közösség véleményét kéred, akkor fogadd el, hogy nem biztos, hogy egybehangzó válaszok lesznek... Ilyen egyszerű!

2012. júl. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 A kérdező kommentje:
Azt hiszem jogomban áll, hogy a kérdést annak a csoportnak tegyem fel, akikről gondolom, hogy kompetensebbek a témában. Úgy éltem meg, hogy a nők jobban meg tudják ítélni, hogy egy adott férfi testben mi a vonzó. Nyilván egy férfinek is lehet véleménye egy másik férfi testéről, de az teljesen más szemszög mint egy nőé, én pedig nem erre a szemszögre voltam kíváncsi. Ha az fog érdekelni, hogy egy férfi mit tart vonzónak egy másik férfi testén, akkor a kérdést úgy fogom feltenni, de bizony most már meg is kérdezem, hogy senki ne érezze magát kirekesztve.
2012. júl. 11. 17:24
 48/57 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, h lányokhoz címezted a kérdést, de azért kiskirály(lány)t se játssz szerintem, hogy csak a célcsoport válaszolhat. Pláne úgy, hogy a legtöbb fujjogó tinipitsa csak képen látott testépítőt, így sokszor egy itt válaszoló (még hobbi) testépítő is többet tud Neked mondani arról, hogy mit szeretnek benne (bennük) a csajok.


Tényleg ajánlom, hogy ha baráti szinten is, de ismerkedj össze ilyen sportot űző srácokkal, pozitívan fogsz csalódni. :)

2012. júl. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy jól kijönnék ilyen srácokkal (ők sem velem), de azért köszönöm.
2012. júl. 11. 17:41
 50/57 anonim ***** válasza:
Naigen, de mi olyan segítőkészek vagyunk, hogy ha látunk valami ordító logikai vagy lexikális hiányosságot, akkor kijavítunk, nehogy tévhitben élj, rossz következtetéseket levonva. De te kézzel-lábbal tiltakozol ez ellen, csak nehogy be kelljen ismerni magadnak, hogy valamiben tévedtél, és olyan információkat kaptál, amik nem felelnek meg az előítéleteidnek. Ez a "csak lányokat kérdeztem" is csak egy ilyen béna kifogás. Tényleg jobb lenne túllépni a sértődöttségeden, és a VALÓDI tudást keresni a világról, és elfogadni, hogy a világ sajna nem mindig olyan, mint azt te eltervezted.
2012. júl. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!