Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok, mi a vonzó a testépítő...

Lányok, mi a vonzó a testépítők testében?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a hatalmas, dudoros combokra, karokra. Vagy a kis péniszre, a púpos vállra, kilátszó erekre.

[link]


2012. júl. 9. 07:33
1 2 3 4 5 6
 21/57 thewhiteman ***** válasza:

ők nem azért csinálják,hogy a lányoknak feszengjenek,mint a nagyon elhivatott faszbuk pózerek akik be danaboloznak és erre verik a nyálukat.

amugy neked biztos hatalmas lenne a bérd még ekkora combok közt is

2012. júl. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 A kérdező kommentje:

Az írás-olvasást ne sorold már ide. Az, hogy nem vagy analfabéta nem egyenlő azzal, hogy olyan testet csinálsz magadnak, ami természetellenesen csúnya (persze hogy mi a szép, az relatív, vannak testkép zavarok. pl. egy anorexiás meg úgy látja magát szépnek, ha minden csontja látszik)

És nem azt mondom, hogy senki semmit ne mozogjon, mert nyilván a tespedtség sem egészséges, de ez sem az. Igazából az egészség szempontjából teljesen szükségtelen ez a külső (sőt, ha a sok cuccot nézzük, amiket nyomnak magukba kilószámra, akkor még egészségtelen is). Esztétikailag sem nyújt pluszt. Voltaképp már az is érdekelne, hogy maguk a pasik miért teszik ezt? Mi pluszt nyernek ebből? Ettől érzik magukat férfinak? A férfi évmilliók során nem ezt jelentette. Vagy ezzel próbálják meg kompenzálni, hogy a nők ma már majdnem mindenre képesek, amire ők? Úgymond ez az, ami még jórészt a sajátjuk? (Bár vannak nők is hasonló megjelenéssel)

2012. júl. 9. 13:30
 23/57 A kérdező kommentje:

Ha már a "brénél" járunk. Nekem tuti nem lenne hatalmas, mert ha visszaolvasod a válaszaimat (bár ezek szerint nálad a testépítés az egyik válaszoló által említett írás-olvasás rovására ment) látod, hogy nő vagyok. Vagyis se kicsi, se nagy péniszem nincs.

De ha már a méreteknél járunk. Nekem inkább bejön a nagy pénisz, mint a nagy comb.

2012. júl. 9. 13:35
 24/57 anonim ***** válasza:

"Vagy ezzel próbálják meg kompenzálni, hogy a nők ma már majdnem mindenre képesek, amire ők? Úgymond ez az, ami még jórészt a sajátjuk?"


Hú, Kérdező, szerintem kezded magad túlgondolkodni....

2012. júl. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 A kérdező kommentje:
Inkább csak próbálom megérteni, miért akarja valaki a végtelenségig növelni a testét, hogy "férfiasabbnak" tűnjön.
2012. júl. 9. 18:58
 26/57 Smartguy86 ***** válasza:

Kérdező! Te tényleg fogalomzavarban szenvedsz. Nem érted meg, hogy amit linkeltél képet, azon egy PROFI testépítő van???? Ő nem azért gyúrta ki magát, hogy így csajozzon. Nála ez SPORT, KIHÍVÁS, VERSENY. ÉRTEM???


Más: erek. Szerinted ezeknek az embereknek egész álló nap ilyen dagadó erek kandikálnak a karján??? Ne legyél már hülye. Az azért olyan, mert a fotózás/verseny előtt minden versenyzőnek KÖTELEZŐ BEDURRANTANIA magát. Miért? Mert így lehet megítélni, hogy milyen valójában az izomzat szimmetriája.


Megint más: ahogy már előbb is elmondtam: ha egy férfi vagy egy nő folyamatosan jár edzőterembe, AKÁRMIT CSINÁL NEM LESZ ILYEN SZTEROIDOK NÉLKÜL!!!!!! Jól mondod, ez természetellenes, ez egyszerűen NEM ÉRHETŐ EL TERMÉSZETES MÓDSZEREKKEL. Ha valaki napi 24 órában edz és nem alszik, akkor se lesz ilyen, sőt akármennyi táplálékkiegészítőt szed (amit sok h*lyep*csa kever a szteroidokkal) AKKOR SE LESZ ILYEN! Értem?


Miért edz valaki, hogy izmos legyen??? Elárulom: AZÉRT MERT EGÉSZSÉGES AKAR MARADNI, mert a sport EGÉSZSÉGES. Ha valaki versenyszerűen úszik és nyomja magába a teljesítményfokozókat, hogy olimpiáig egyáltalán eljusson, az oké, de ha valaki testépítő az már gusztustalan???


Oké, mutatok pár fotót, kíváncsi vagyok eztuán milyen előítéleteid lesznek:

Serena William profi tenniszező NŐ:

[link]


Michael Phelps profi úszó:

[link]


Profi kajakos:

[link]


Végezetül pedig megmutatom neked, milyen az, amikor egy testépítő éppen NEM versenyez, hanem tömegnövelő fázisban van két versenyidőszak között:

[link]


Látod? Így néz ki! Nem úgy, hogy ő reggel fölkel és már fénylik a bőre és dagadnak az erei. De úgyis hiába magyarázom, mert sok h*lyep*csa edzőtermet még csak a bejárati ajtóból se látott, azt meg főleg nem tudják, milyen elkötelezettség kell ahhoz, hogy valaki profi sportoló legyen. Találjátok már ki, hogy a csajokért csinálja bármelyik is... idióták...


ui: igen, van aki azért csinálja, de azok nulla emberek, hulladékok. A kis 16 éves kuki, aki szteroidot szed úgy, hogy azt se tudja mire való, közben meg azt várja, hogy az instant izmot ad és majd milyen menő lesz a strandon...

2012. júl. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 A kérdező kommentje:

Amit linkeltél testépítőt utolsó képen, az még mindig úgy néz ki, mint egy felfújódott bulldog. Semmi esztétikus nincs abban, ahogy kinéz, nem egy emberi forma.


Más, még mindig nem értem miért fektetnek ennyi energiát ebbe. A profi sportolókat (és ezalatt azt értem, ahol verseny is van, megmérettetés) ne hasonlítsuk már ide. Ők valamiben a legjobbak akarnak lenni, és az nem a pózerkedés. Mert az, hogy beolajozod magad és bedurrantod az izmaid, majd feszítesz párat, ne nevezzük már versenynek, megmérettetésnek. Az csak pózolás. Az hogy sok munkája van benne egy dolog.

Aki mondjuk fogyókurázik és elér egy jó alakot (jobbat, mint egy göcsörtös lufi) annak is sok munkája van benne, mégsem nevezném sportnak a fogyókúrát még ha mozog is a diéta mellett.

2012. júl. 10. 09:54
 28/57 Smartguy86 ***** válasza:

Tehát akinek a munkája a te nézőpontod szerint fölösleges, az jobb, ha le is ugrik a 10.-ről, mert nincs értelme élnie... nagyszerű. Szerintem menj diktátornak :DDD


A te olvasatodban mindenki képes arra, amire egy profi testépítő. Pedig nagyon nem, pont annyira múlik a genetikán, mint a többi profi sport. Kemény munka van benne, dopping van benne, elhivatottság van benne, tehát ez pont olyan, mint a többi versenysport. Attól, hogy itt nem másodpercekért, hanem centikért vagy szimmetrikus izmokért edzenek, még ez is verseny, max te nem látod benne a versenyt... valamiben ők is a legjobbak akarnak lenni. Innentől meg szerintem nincs joga senkinek megkérdőjelezni. Ennyi erővel a jojó- vagy a sakkbajnok is hülye, mert "nagy cucc, sakkozni mindenki tud". Garry Kasparov meg lője magát fejbe...

2012. júl. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 A kérdező kommentje:

Te aztán tényleg teljesen idióta vagy, nem mondom. Gondolom te is testépítő vagy, akinek az agyát már tönkretette a sok fújtató. Hol írtam én olyat, hogy ugorjon le a 10.ről bárki is? Annyit írtam, hogy számomra ez nem sport. Ahogy mondjuk nagyon sok dolog nem sport, de nem mondtam, hogy azért bárki is legyen öngyilkos. Az is egy dolog, hogy szerintem ezzel foglalkozni felesleges, de nem azt mondtam hogy maga az ember felesleges. Olvasni nem elég, értelmezni is meg kellene már tanulni. Nem mondom, hogy a sok edzés mellett az agyad is pallérozd, mert akkor abból megint az jönne ki, hogy én meg akarom szabni mit tegyél és mit ne. Nem így van, szabad országban élünk, mindenki lehet szabadon buta.

Másfelől azt sem mondtam, hogy bárki képes lenne úgy kinézni, de ettől még mindig értelmetlennek tartom. És ennek köze sincs ahhoz, hogy ki mire képes.

Igen, lehet verseny, ha arra megy a dolog, hogy kinek van nagyobb karja. Gyerekkoromban én is versenyeztem a barátaimmal, hogy melyikőnk gyűjt több képeslapot, verseny volt, de nem sport. Nekem a sportverseny lényege, hogy valamit teljesítünk, nem az hogy valahogy kinézünk. Vagy akkor a szépségversenyek is a versenysport kategóriába tartoznak? Azok a lányok is sokat edzenek az alakjukért, aztán ők is pózolnak egy sort, elsétálnak a zsűri előtt. Mégis ha valakinek azt mondanád, hogy a Miss Universe egy sportbajnokság, pofán röhögne.

De ha már említetted a sakkot, valóban, azt sem tartom sportnak. Mellesleg sakkozni egyrészt nem tud mindenki, másfelől az egy teljesen más téma, mert ott az agyadat kell használni. Többek között ezért sem sorolom a sportok közé. És látom, neked ez a fejbelövés, leugrálás stb nagyon vesszőparipád, holott említést se tettem ilyesmiről. Nem lehet, hogy neked van valami látens emberirtási vágyad?

2012. júl. 10. 13:31
 30/57 anonim ***** válasza:

Volt tegnap egy kérdés, hogy a kigyúrt, de valójában gyenge vagy a fizikailag tényleg erős, de nem kicsattanó izmú csávó tetszik-e jobban a nőknek, és a nők egyértelműen a kigyúrt csókára szavaztak, többen leírták azt is, hogy ők tesznek rá, erős-e valójában, csak nézzen ki izmosnak.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__31..


Szóval, kérdező, szerintem ezeket a csajokat érdemes lenne megkérdezned.:)

2012. júl. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!