Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok, mi a vonzó a testépítő...

Lányok, mi a vonzó a testépítők testében?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a hatalmas, dudoros combokra, karokra. Vagy a kis péniszre, a púpos vállra, kilátszó erekre.

[link]


2012. júl. 9. 07:33
1 2 3 4 5 6
 31/57 A kérdező kommentje:
Gondolom nem mindegy, mennyire izmosnak néz ki.
2012. júl. 10. 19:07
 32/57 anonim ***** válasza:
57%
A kérdező pártjára állnék. Nem kell azon megsértődni, hogy vagyunk páran, akik úgy gondoljuk, nem normális egy olyan "sportág", ahol *csak és kizárólag* doppingszerekkel, szteroidokkal felszerelkezve lehet ringbe szállni. Persze, semmi közöm ahhoz, hogy a profi testépítők hogyan teszik tönkre a saját testüket, de attól még tarthatom természetellenesnek. Csak nem értem, hogy miért jó ez nekik.
2012. júl. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 Smartguy86 ***** válasza:

#32 - A profi sport ma már minden sportágban a szteroidokról és a teljesítményfokozókról szól. Nézd meg ezt:

http://www.youtube.com/watch?v=o9QydE15TCQ


A világbajnokok és olimpikonok egytől egyig doppingolnak. Máshogy nem lehet versenybe szállni a mezőnnyel, mert aki doppingol az jobb lesz, és csak így tartható a lépés.


Egyébként meg: a testépítésben is van naturál vonal, ahol senki nem doppingol. Mindkét vonalnak megvannak a maga versenyei.

2012. júl. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 Smartguy86 ***** válasza:

Kérdező: majd ha egyszer volt szerencséd az edzőteremhez és a kemény edzéshez, akkor legyél szíves újra átgondolni, hogy mennyire sport a testépítés... addig viszont ne okoskodj.


A "fújtatókról" meg nem fogok neked regényt írni, aki hülye és képtelen felfogni, hogy mi a különbség a tömegnövelő étrend, a táplálékkiegészítők használata és a szteroidok között, arra kár pocsékolni időt...

2012. júl. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 A kérdező kommentje:

Táplálékkiegészítő...egyél rendes táplálékot, ne mindenféle port.

És nem tartom valószínűleg, hogy edzőteremben fogok edzeni, maximum aerobicra vagy valami ugribugrira nézek be, nem azért hogy állatra kigyúrjam magam. Nőben még taszítóbbnak tartom a nagyon sok izmot.

2012. júl. 10. 22:03
 36/57 anonim ***** válasza:
Biztos lehetsz benne, h eszik "rendes táplálékot" - és akkor bővebben nem megyek bele a mi-rendes-és-mi-nem témakörbe. (egyébként tényleg javaslom, h olvass kicsit utána a dolgoknak, attól függetlenül, h mi tetszik vagy mi nem - csakhogy ismerd a másik oldalt is)
2012. júl. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 A kérdező kommentje:

Nem olvasok utána, mert nem érdekel annyira.

Én megpróbálom a testem minden szükségletét rendes kajákból fedezni. Még a vitaminokat is abból szerzem be, nem pedig mindenféle vegyileg előállított szarságból.

Elvileg az emberek évmilliókon keresztül képesek voltak annyi tápanyagot bevinni a szervezetükbe, amennyire annak szüksége volt. (Persze ne példálózz azzl, aki szegénység miatt éhen halt)

2012. júl. 10. 22:20
 38/57 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Vegyileg előállított szar :DDD Te aztán tényleg sokat tudhatsz a témában. Elárulom, hogy a tejsavó proteint pl. tejsavóból állítják elő, ami a tej alkotórésze, így természetes anyag. A "mindenféle porok" semmiben nem különböznek a többi tápláléktól, max annyiban, hogy a tisztítási eljárásoknak hála gyorsabban szívódnak föl. A táplálékkiegészítőket nem a testépítőknek találták ki első körben, hanem a rászoruló betegeknek, akiket úgy kellett táplálni, hogy pl. nem tudtak rendesen enni.


És képzeld, nem kötelező tápkiegeket enni, a naturál testépítésben mindenki úgy boldogul, ahogy akar. A profi testépítésben (és egyáltalán egyik profi versenysportban sem) meg soha nem fog elérni semmit, aki nem szed szteroidokat (ezek NEM tápkiegek, hanem ILLEGÁLISAN BESZERZETT HORMONTARTALMÚ G.Y.Ó.G.Y.S.Z.E.R.E.K. Értem????).


A testépítés másik nevén fitness. A fitness erőnlétet, egészséget jelent, így alapja az egészség, az egészséges étrend, az egészséges életvitel. Mint erőnléti edzés, helyet kap benne mindenféle aerob mozgás (séta, túrázás, futás) és kardio mozgás (kemény futás, biciklizés, stb.). Emellett pedig helyet kap benne a súlyzózás, a saját testsúllyal végzett edzések.


Vagy nem tudom, te hogy képzelted el, hogy a testépítő az mit csinál? Bemegy az edzőteremben, van ott egy gép, rá van írva, hogy "IZOMPUMPA", beáll elé és pumpál, amíg fel nem püffed, mint egy gumicsónak??? Mert akkor sok eszed lehet :DDDD


Tényleg kíváncsi vagyok, hogy szerinted miért nem sport a testépítés. Miben különbözik ez a többi testmozgástól??? Még annyit: minden profi versenysportoló TESTÉPÍTŐ is egyben. A focistáktól kezdve a hosszútávfutókig MINDENKI jár edzőterembe és testépít! Miért? Mert szükségük van állóképességre és izomerőre is. Van, aki még táplálékkiegészítőt is eszik. De ettől nem kéne lenézni.


Az meg, hogy az ember ezer évekig el volt nélküle :DDD antibiotikumok meg kézmosás nélkül is, csak 30 évesen már temették... és akkor ő egy hosszú életű ember volt.

2012. júl. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 Sznofru ***** válasza:

A kérdezőnek nagy problémái vannak.


Tudod miket eszünk? Halat, csirkét, pulykát, marhát, tojást, rizst, burgonyát, zabpelyhet, búzakorpát, olajos magvakat, mint pl. napraforgómag, tökmag, mogyoró, dió, kesudió, ha éppen olyanunk van akkor ezeket kiváltjuk lenmagolajra, tökmagolajra, vagy másfajta olajra.


Eszünk a csirke mellé zöldséget is, gyümölcsöt is.


Én konkrétan még iszom búzafűlét, illetve zöld turmixot is (angol nevén Green Smoothie).


Ellenben nem iszunk kólát, és szutykos cukros italokat, nem megyünk mekibe, csak ha éppen direkt egy kicsapongásra vágyunk.


Bocs, de a kólában, a konzerves szarokban, a meki és szutyok társai szendvicseiben, meg a kis nasi csokikákban több gusztustalan adalékanyag van, mint a mi porunkban.


Ezen egy kicsit gondolkozzál el, és fogjál magadon vissza.


Ha neked nem tetszenek a testépítők, akkor ne nézegesd, végképp ne ismerkedj velük és kész.


Ilyen kérdést az tesz fel, aki direkt szítani akarja a tüzet. Ezúton is gratulálok neked (így, kisbetüvel)!


Én meg az olyan nők társaságát nem igénylem, aki azt hiszi, hogy ha valaki terembe jár, az egyből felfújt izomzatú koxos, aki a por révén viszi be az illegális anyagot. Hozzáteszem van feleségem, érdekes, őt nem izgatja, felfogja amit mondok neki :)


Azzal hogy nem olvasol utána a dolgoknak, csak idejössz és bután osztod az észt, azzal csak a saját szegénységi bizonyítványodat állítod ki magadról.

2012. júl. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:

Azta, mennyi butaság egy helyen! Tudom, hogy csak egy laikus lányka vagy, aki nem ért ehhez, de azt hitte, hogy ő majd jól idejön, és megmondja a tutit, csak ez sajna nem így működik. Kb mindenhol meg lehet ezt próbálni, de sehol sem fog működni. A szellemiséget nem muszáj megérteni, elég őket békén hagyni azzal, amit ők szeretnek csinálni, addig, amíg nem ártanak vele senki másnak, például nem kezdik propagálni a szteroidhasználatot az átlagemberek körében. Sok olyan dolog van még gondolom, ami neked nem tetszik, nem kedveled, más meg igen. Azokhoz is mind odamész megmagyarázni, hogy miért tévednek? Nem csesztetésből, tényleg, jó lenne, ha nem csak besértődnél, és ignorálnád, amit írok, ahogy az emberek szokták, hanem tényleg elgondolkodnál. És mint mondtam, nem az a baj, hogy nem érted a szellemiséget. A baj ott kezdődik, amikor már a logikád és lexikális tudásod hiányosságai jönnek elő.


"mesterséges vackok":

bemásolom, amit máshova írtam:

Kémiai rész: 8 éve tanulok kémiát, ebből kettőt egyetemen. Mesterséges fehérje nincs. Étkezési célra gyártva legalábbis biztosan. Nemrég csinálták az elsőt, valami Craig Venter nevű bácsi a világ egyik legfejlettebb biokémiai laborjában, ahol kólibacik dns-ét cserélik szintetikus nukleinsavakra, és megnézik, hogy tud-e vele élni. (Tud) A fehérjék ráadásul polipeptidek, sok aminosav van egymásba kapcsolódva, sokféle sorrendben. Ezt akármilyen ipari létesítménynek legyártani úgy, hogy olyan összetételű legyen, mint a természetes, elképesztően nehéz és drága feladat lenne. És előbb azért kéne a technológia...

[link]


"Még a vitaminokat is abból szerzem be, nem pedig mindenféle vegyileg előállított szarságból. "

Két kérdés: tudod-e, mennyi vitaminra van szükséged, és tudod-e, mennyi található meg belőlük azokban az ételekben, amit eszel? 100,00%-ra megmondom neked, hogy nem tudod, mert ha tudnád, akkor nem mondanál ilyet. Oké, hogy régen be lehetett vinni (bár sokszor nem sikerült), de manapság nem vadon élő gyümölcsöket, zöldségeket eszünk, hanem mindenféle "vegyileg kezelt szarságokat".

[link]

Ja, és igen, "elvileg" képesek voltak bevinni, gyakorlatilag meg - ahogy írják előttem - jó hamar meghaltak, és ki tudja, mennyire voltak egészségesek... nem voltam ott az elmúlt évmilliókban.


"em azért hogy állatra kigyúrjam magam. Nőben még taszítóbbnak tartom a nagyon sok izmot."

Ez meg nagyon fel tudja cseszni az agyam, meséld már el, halálkomolyan, hogy ezt miféle logikai gondolatmenet idézte elő? Miből gondolod, hogy ha te beteszed a lábad az edzőterembe, és neadjisten súlyzót veszel a kezedbe, akkor okvetetlen TÚLGYÚRT ÁLLAT leszel?? Miért kell rögtön túlzásokba esni? Miért csak a két véglet létezik? Marha sokan hiszik ezt, de még SENKI nem volt képes megmagyarázni... pedig csak egy icipicit kéne jobban belegondolni, egyből látszana hogy mekkora orbitális baromság. Egy nő SOHA nem tud túlgyúrt lenni naturálban, azaz hormonkészítmények használata nélkül. Ezeket a hormonkészítményeket meg CSAK a versenyzők használják, egy átlagos edzőterembe járó lány nem. Enélkül csinálhatsz te BÁRMIT, SOHA nem leszel agyongyúrt, capisci? Első kézből tudom tanúsítani, barátnőm velem jár edzeni, ugyanúgy emelgeti a súlyzókat meg minden, nem nyápicul ugrabugrál, hanem igazi belevaló csaj, és halvány köze sincs a férfiassághoz meg túlgyúrtsághoz.

2012. júl. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!