Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok 2-3 hónap...

JKaroly kérdése:

12 éves vagyok 2-3 hónap mulva 13 4 hete 10 kg val edzek nem e lessz bajom a 10 kg tól es nem akarok szedni semmi szert es 52 kg vagyok es 151 cm magas edzést vagy valami mást ajánlani?

Figyelt kérdés

2012. júl. 10. 19:36
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
57%

"combra meg vádlira nem akarok majd fogok késöbb arrra is "


Biciklizz napi 10-15 km-t, nem muszáj megállás nélkül.



Később már nem ugy alakulnak a dolgok, nekem is pipaszár lábam meg combom lenne, ha nem tekertem volna szét magam tizenévesen.



amit most megszerzel az meg is marad, és szer se kell hozzá, csak jól kell enni!


Sok pulykahúst egyél túróval, tejföllel, hagymásan ;)

Ehetsz tatár bifszteket is (nyers marhahús)


Ezek jobbak mint bármilyen szer!


Hogy javítsd az emésztésedet napi 2 doboz natúr jughurt reggel és este!


Délután 5 után pedig már csak citromos (igazi citrommal) és enyhén ecetes vizet igyál (egy liter vízhez egy kupaknyi biológiai ecet).



Minimális cukrot egyél, szőlőcukrot pedig soha

(mert elkezdi dobálni az inzulinod).

2012. júl. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
köszi az étrendet majd valami hasolót kiporbalom meg akkor meg most is fogok a lábamra edzeni köszi
2012. júl. 10. 20:20
 13/40 anonim ***** válasza:

Kenyeret, és pékárut is minimálisat egyél (mert műkaja) és hidd el egészségtelen az összes kenyér, illetve pékáru, plusz tápértékük se nagyon van.


Ha éhes vagy akkor 20-30 deka túró összekeverve egy doboz joghurttal, bele keverve pl egy kisebb meggybefőtt.



Túró, marha, és pulykahús, gyümölcsök, zöldségsaláták, kevés rizs vagy krumpli (csak hogy legyen kisérő) ez legyen minden ételed alapja!

2012. júl. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
köszi az előzőt is te irtad???
2012. júl. 10. 20:25
 15/40 dirtboy ***** válasza:

/Minimális cukrot egyél, szőlőcukrot pedig soha

(mert elkezdi dobálni az inzulinod)./


ja mert a sima cukor az nem dobja meg az inzulint csak a szőlőcukor.

edzés után meg hú de nagy baj ha meg dobja az inzulint,pont hogy az kell ugyan is az inzulin szállítja a tápanyagot.


ha nem értesz hozzá akkor ne agy tanácsot.

2012. júl. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 dirtboy ***** válasza:

ne hogy be vedd már a hülyeségeit kérdező,ki halott már ekkora marhaságot hogy 5után csak citromos víz meg ecetes víz.

ez egy szellemi fogyatékos nem egy hozzá értő.

2012. júl. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:

Meg tejföl, ecetes víz, joghurt?? Hát komolyan honnan jönnek ilyen emberek? Meg nyomorék lesz a fegyencedzéstől, ami saját testsúlyos edzés??

Sikerült az 52%-os embernek jó nagy baromságokat összehozni.:)

2012. júl. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
Montez eddig te adtad a legjobb tanácsot kösz es amit most irtal majd behaltam a röhögéstől :D XDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXD
2012. júl. 10. 20:41
 19/40 A kérdező kommentje:
Tudnátok rendes étrenedet amit olcsón meglehet úszni :P
2012. júl. 10. 20:51
 20/40 A kérdező kommentje:
mert most azt ezsem ami van :)
2012. júl. 10. 20:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!