Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok 2-3 hónap...

JKaroly kérdése:

12 éves vagyok 2-3 hónap mulva 13 4 hete 10 kg val edzek nem e lessz bajom a 10 kg tól es nem akarok szedni semmi szert es 52 kg vagyok es 151 cm magas edzést vagy valami mást ajánlani?

Figyelt kérdés

2012. júl. 10. 19:36
1 2 3 4
 31/40 anonim válasza:

Szerintem 13 évesen még ne nagyon gyúrj mert utána ha abbahagyod akkor össze fog esni az izmod s nem fog semmi sem látszani... Maradj csak a 10 kg-nál max 15kg-ra válts.

Amúgy meg menj el valamilyen küzdő sportra de csak ésszel...

2012. júl. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:

hallod nem tudom hogy ki irtk de csak a biszepszre mellre csak ezekre használom a 10 kg ost

biszepcre karhajlítás

mellre meg fekve nyomással

a többit 2 kiloval csinalom

mellre tárogatás

ezekhez használok sujzót

2012. júl. 13. 12:43
 33/40 deezinn válasza:

Neked en inkabb kardio edzest ajanlanek ha most kezdted en 13 evesen 35- 40 kilokba nyomtam de megfelelo etrend ha komolyan gondolod akor itt egy edzes terv

hetfo mell kar

szerda hat vall

pentek triceps es lab de ha futsz akk felesleges am az a kerdes izmosod ni szeretnel inkabb v fogyni ha zavar a sulyod en 13 evesen 49-50 kg voltam 163cm . es egy megfelelo etrend amugy konnyeben tudsz izmosodni ha nem kell tomeget novelni mint annak aki nek kell. es en nem ilyen mestersegesen eloallitott biologiailag tesztelt szereket szedtem csak termeszetes alapanyagu turmixot ittam es hidd el ez is egy extra szervezetnek itt egy recept.


kezdesnek

2 tojas( hazi) csak is frissen!!!!!!!!!!!!!!

2deci tej zsirszegeny

egy kanal mez jo a szivnek


ezt osszeturmixolod turmix geppel v bot mixerrel

es olyan ize van mint azolvad vanilia fagyinak

persze majd novelheted a dozist 4 t 4 deci tej.


es nem fogsz megallni a novesben ez csak azok mondjak akik lustak picit is mozogni v gyurni es arra foglyak h azert nem gyurok meert akk nem novok, ez a baromsag amugy egy bovvebb infokaat kapsz ha letoltod a sarga kapszula nevu konyvet ott minden infot megtalalsz.:-) remelem egy picit segitettem ;-) es sok kitartas

2012. aug. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

Deezinn, nem akarok kötekedni, de nem jó ilyen házilag barkácsolt turmixot inni. Nyers tojástól szalmonellás is lehetsz, vitaminhiányos, mert a biotint megköti a nyers tojásban lévő avidin enzim. Plusz nyersen fel sem szívódik a fele sem. Ez 3 érv a nyers tojás ellen. Meg kell főzni vagy sütni.

Tej sem kellene, mert nem jó a tejzsír és még rosszabb a benne lévő rengeteg tejcukor.

2012. aug. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 deezinn válasza:
hallod en naon vagom mit mondasz igaz is ak enyit kihagyva is lehet fejlodni de abban te is egyetvertesz amiket elmondtam?
2012. aug. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Nem mindenben.:)

Én nem ajánlom a súlyzós edzést 15 éves korig, addig jobb a saját testsúlyos. Utána mehet majd, de lábra is kell edzeni, a futás nem elég.

A kemény lábedzés (guggolás, kitörés, stb) segíti a felső test fejlődését is.

2012. aug. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
Montez en mar nem csinálom a saját súlyosat inkabb súlyzósat csináltam fekvenyomás 24 20 20 20 16 tárogatás ugyanennyi felülés ugyanennyi bicepszezés amennyi sikerült
2012. aug. 6. 09:02
 38/40 anonim ***** válasza:
Te tudod, hogy akarod, viszont megkérdezted és én leírtam, hogy miként kellene. Innentől a te dönntésed, hogy súlyzózol e. Én nem ítélem el a súlyzós edzést, hiszen én is 26 éve edzem súlyzókkal, de ilyen fiatal korban még nem ajánlott. Szóval a döntés a tiéd, mi csak tanácsokat adhatunk.
2012. aug. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
miért nem ajánlott ???
2012. aug. 6. 09:11
 40/40 deezinn válasza:
mert meg gyengebbek az izomrostok, mint egy felnott embernek es az izuletnek sem jo de inkabb ha most kezded akkor lemesz konditerem be es ott fegyencel v otthon huzockodas. . .
2012. aug. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!