Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Soypro esetében 30g fehérje...

A Soypro esetében 30g fehérje ára 112 ft, Sci Whey Pro esetében pedig 192 ft. Majdnem duplája. Ennyivel is jobb? További részletek várnak rád lenn!

Figyelt kérdés

Meglehetősen sok szójafehérjét eszem, napi 100g körül. Ettem én tejsavó fehérjét, meg minden mást is, de végül maradtam ennél, mert egyik sem volt eredményesebb a másiknál.


Most pár év után nagy nehezen végre elindult némi fejlődés erőben és izomban is, és újra visszatérnék részben a tejsavó fehérjéhez. Mondjuk 50g tejsavófehérje, és 50g soy pro.


Más: nem edzem lábra (fikázásoktól most tekintsünk el). Arra gondolok, hogy kevesebb izomra koncentrálódik ugyanaz a bevitt táplálék, így ez kedvező lehet.


2012. júl. 19. 10:13
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:
köszi!
2012. júl. 19. 16:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!