Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Normális hogy ilyen gyorsan...

Normális hogy ilyen gyorsan növök, fejlődők?

Figyelt kérdés
persze nem baj csak olyan furcsa,4éve edzek,áprilisban 73kiló voltam most augusztus 3án 82vagyok,néha csinálok ilyen méréseket,a karom 40es volt májusban most pedig 45-ös,igaz karban mindig nagyon erős vagyok,de olvastam h 4év után már nagyon lassú a fejlődés,akkor ez nemigaz?
2012. aug. 3. 12:51
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
na persze kajálok meg edzek úgy ahogy a nagykönyvben meg van írva
2012. aug. 3. 12:52
 2/26 anonim ***** válasza:
Ha zsírmenttesen nőttél ilyen ütemben naturálban, akkor elég jó genetikád van. Egyébként zsírosan el lehet érni nagy tömegnövekedést.
2012. aug. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Az a +9 kg tiszta izom?
2012. aug. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
nem hinném hogy színtiszta izom nyilván jött rám kis zsír is,de elég soványka voltam az a hosszu kéz hosszu láb típus nem vagyok nagyon hajlamos zsírosodásra,ami néha zavar is..
2012. aug. 3. 13:01
 5/26 anonim ***** válasza:
Ha nem tiszta izom, akkor viszont átlagos fejlődésnek mondható vagy kicsit jobb.
2012. aug. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
de most honnan tudhatnám hogy tiszta izom?karom az kb edzésenként nő 1 centit kis túlzással:DDDDDDDD
2012. aug. 3. 13:09
 7/26 anonim ***** válasza:

Az nem pici túlzás.:)

Akkor gyorsan Mr. Olympia leszel. Úgy döntöd el, hogy megnézed magad tükörben és látod, hogy mennyire lettél zsíros.:)

2012. aug. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
:DDDD nem vagyok zsíros,inkább szálkás,szépen látszik minden a mellemnél is ezek a szálak vagy rostok vagy mi a bánat vállam is eres bicepsz is,nem igazán vagyok zsíros
2012. aug. 3. 13:16
 9/26 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy genetikai csoda vagy és még majd hallunk rólad a nagy versenyeken, de nem fogjuk tudni, hogy te vagy.:)
2012. aug. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
jó nem azért mondtam hogy vagánykodjak nem hinném hogy genetikai csoda vagyok mert ha jó is a genetikám van egy hátul ütője ami iatt nem jó hamár egy 4-5napot nem edzek észrevehetően megyek össze...
2012. aug. 3. 13:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!