Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Normális hogy ilyen gyorsan...

Normális hogy ilyen gyorsan növök, fejlődők?

Figyelt kérdés
persze nem baj csak olyan furcsa,4éve edzek,áprilisban 73kiló voltam most augusztus 3án 82vagyok,néha csinálok ilyen méréseket,a karom 40es volt májusban most pedig 45-ös,igaz karban mindig nagyon erős vagyok,de olvastam h 4év után már nagyon lassú a fejlődés,akkor ez nemigaz?
2012. aug. 3. 12:51
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

A kérdés megválaszolásához nincs elég infó.


Hány éves vagy?

Hogyan ettél a négy év alatt?

Hány cm magas vagy?

Ektomorf, endomorf, vagy mezomorf vagy?

Láthatnánk képeket a 4 évvel ezelőtti, május, augusztusi állapotokról?

Hogy alakult a testzsírszázalékod ebben az időszakban?

Nayjából, de csak nagyjából miből áll az edzésed?

2012. aug. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
181cm vagyok,18éves,ektomorf(vagyok/voltam)huh most ezt így hosszú lenne leírni pár dolog gyorsan 1-2leírok:mell:tárogatás kézisúllyal néha padon,fekvenyomás,45fokon is,áthúzás,meg még egy gép amikor beállsz és kitolod előre nem vagom hogy hívják,bicepszezni nemis nagyon szoktam héten egyszer max 4 gyakorlattal kiküldöm de van h nemis nyomom,tricepszet hajtom nagyon a kar nagysága miatt letolás csigán,ugyanigy csigán lehúzom(megfogom fent mint ahogy bicepsz rudta és ugy huzom le)tolodzkodás,homlokhoz hajlítás,lórugás és a többi:D
2012. aug. 3. 16:40
 23/26 anonim ***** válasza:
A 4 hónap alatt 4 cm kar fejlődést nem tartom reálisnak, de fiatalként gyorsabb lehet a fejlődés a fokozottabb hormontermelés miatt. Vagy sz#rul edzettél 4 hónappal ezelőttig. :)
2012. aug. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
nem mindig vettem komolyan főleg az első években de mostmár megállíthatatlan vagyok:)ja és 5 cm nem 4:D
2012. aug. 3. 17:16
 25/26 anonim ***** válasza:

Bár nekem elég hosszú karom van, ezért nem ismerem, a rövidebb karúak mennyivel fejlődnek jobban, ezért úgy gondolom, valami nem oké az írásodban.


Lehet, hogy májusban nem telített glikogénraktárakkal mérted, most meg igen.


Lehet, hogy durván zsírosodtál az elmúlt 3 hónapban, csak még nem tűnt fel a tükörben.


Lehet, hogy májusig valamit nagyon elszúrtál, és májusban jött helyre a kaja, vagy edzés.


Vagy mérési hiba is belejátszott.


Vagy ez mind együtt.

2012. aug. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
nekemis hosszú a karom ezt írtam,kajára lényegesen jobban figyelek
2012. aug. 4. 10:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!