Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Normális hogy ilyen gyorsan...

Normális hogy ilyen gyorsan növök, fejlődők?

Figyelt kérdés
persze nem baj csak olyan furcsa,4éve edzek,áprilisban 73kiló voltam most augusztus 3án 82vagyok,néha csinálok ilyen méréseket,a karom 40es volt májusban most pedig 45-ös,igaz karban mindig nagyon erős vagyok,de olvastam h 4év után már nagyon lassú a fejlődés,akkor ez nemigaz?
2012. aug. 3. 12:51
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy olyan egyben, hanem szép szálkás, akkor jó kis genetikád lehet. :)


Nyerd meg Mo.-nak az 1. Mr. Olympia címet és küldj nekem egy dedikált fotót. köszi :)

2012. aug. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
pedig nem vagyok felfújva sosem éltem szteroidokkal csak rizzsel meg hússal és proteinnel és creatinnal
2012. aug. 3. 13:23
 13/26 A kérdező kommentje:
óóó de jó lenne ha megnyerném:Dcsak ahhoz jó sok cucc kéne,nem bas.znám el a naturál eredményemet,utána már nem az lenne mindeni csak koxosnak tartana amolyan "ez beszúrta magát és izmos lett"lenne a véleményük
2012. aug. 3. 13:24
 14/26 anonim ***** válasza:
Jó, hát nem tudunk még mit hozzátenni, ezek szerint rendkívüli a genetikád, így tovább eddz rendesen és menj versenyre majd.:)
2012. aug. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Aki ezt mondja annak fogalma sincs erről.Ennyi erővel miért nem szúrja mindenki magát és tessék ők a következő Arnoldok.Olyan munka van azok a testek mögött amit nem tudnak elképzelni(én sem).


Ettől szerintem maradj naturál, sokkal nagyobb tiszteletet kapsz érte! :)

2012. aug. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
pontosan,akiket meg említettem hogy így gondolják azok meg a kívülállók tudod akik sose látak még edzőtermet
2012. aug. 3. 13:31
 17/26 anonim ***** válasza:
Ha meg azt gondolják, hogy cuccal lettél ilyen, azt dicséretnek kell venni.
2012. aug. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Montez, ezt mondták neked?

Ha a helyedbe lennék engem nagyon fel tudnának vele idegesíteni :D

2012. aug. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Én elismerének veszem. :)
2012. aug. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
ebben egyetértek montezzel:D
2012. aug. 3. 14:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!