Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Használt már valaki flabélost?...

Használt már valaki flabélost? Infraszaunát? Finnszaunát? Mi a véleményetek, mennyire hatásosak diéta és kardió mellett, ha együtt alkalmazom őket? Feszesítés, a fogyás mértékének növelése és méregtelenítés lenne a cél.

Figyelt kérdés
(Most láttam egy női fitnessbe, hogy van korlátlan flabi+infra,-és finnszanuna+edzőterem+szoli bérletük, amit diák kedvezménnyel 9000-ért meg tudnék venni. Szerintem nagyon megérné, mert külön-külön sokkal többe kerülne.)

2012. aug. 9. 12:52
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Most komolyan... Okoskodsz itt össze vissza, közben nem bírsz elolvasni és értelmezni még egy kérdést sem. Mint azt már leírtam, DIÉTA és KARDIÓ MELLETT...

Egyébként meg ne magyarázzátok, hogy mennyire hülyeség valami, amíg ki nem próbáltátok az adott dolgot. Még jó, hogy nem rátok hallgattam, ugyanis kipróbáltam és mit ad isten? Ugyan olyan izomfáradtságot éreztem, mint amikor minden nap a konditerembe jártam 40 percet kardiózni+ utána még 50 percet súlyzózni. És mindezt 20 perc alatt izzadtság nélkül...


Jöhetnek az osztások és okosságok, nem különösebben érdekel... :)

2012. aug. 17. 14:03
 12/12 anonim ***** válasza:
Rákerestem a flabelosra...hát ami kamu dumát levágtak egyesek..., pl: nyíregyházán egy konditerembe sincs ilyen nem véletlenül... ,az a srác aki azt állítja videóba h olyan mintha 50 fekvőt csinálna az sztem életében nem csinált 50 fekvőt mert akkor nem állítana ilyet... Neked is komoly kardio és sulyzós edzés terved lehetett ha egyenértékű fáradtságot éreztél mint ezzel a szarral.
2013. márc. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!