Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha 3 év után kezdtem el...

Ha 3 év után kezdtem el kondizni megint és szokatlan nagyon, akkor lehetséges hogy ez miatt van h lüktet meg szétakar menni a fejem?

Figyelt kérdés
2012. szept. 2. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Az lehet sok mindentől, vérnyomásod rendben van?

Eszel elég szénhidrátot edzés előtt/után?

Fokozatosan kezdted, vagy csak nekiugrottál?

Az benne van, hogy a hirtelen terheléshez még nem igazodott a keringésed és ezért fáj a fejed. A fejed melyik része fáj?

2012. szept. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Cristian1997 ***** válasza:
Amikor kezdtem nekem is ugyanígy lüktetett a fejem,mintha szétakart volna robbanni.De egy hét után elmúlt.Gondolom meg kell szokni a hirtelen terhelést.Ha szeretnél a biztonság kedvéért elmehetsz orvoshoz.
2012. szept. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elég hirtelen kezdtem neki azt hittem nem olyan sok az a 3 év meg fiatal is vagyok de hiába meg kell szoknom és vissza kell venni.:)

+étkezés se volt a legváltozatosabb. sok füstölt kevés vitamin meg fehéje asszem

2012. szept. 2. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!