Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan válasszak proteinturmixot?

Hogyan válasszak proteinturmixot?

Figyelt kérdés
15 éves srác vagyok, pár hete kezdtem el súlyzózni, fekvőzni, hasizmozni. Nem szeretnék testépítő lenni vagy ilyesmi, csak izmosodni szeretnék, mert eléggé vékony vagyok. Na de a kérdésre visszatérve: Milyen proteinturmixot ajánlanátok, mert én ehhez egyáltalán nem értek, és ha van akkor milyen mellékhatásai lehetnek? Előre is köszi a válaszokat! :D

2013. jan. 2. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Nincs mellékhatása, ez csak sima fehérje, nem csodaszer vagy varázspor.:)

Több jó fehérjekészítmény van: Whey c6, Stillmass 6:3:1,Myprotein koncentrátum, Scitec 100% whey prof, Twinlab whey fuel, California fitness 100% whey, Biotech nitro pure whey gold, Dymatize elite whey, VPX Syngex, Nutrend whey core 100, stb..


De tömegnövelő étrend is kellene!

2013. jan. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor jó, kicsit aggódtam hogy lesznek mellékhatások. Köszi, akkor majd veszek is :) Ilyen étrendet hogyan állítsak össze magamnak?
2013. jan. 2. 18:53
 3/8 anonim válasza:

Csatlakozok az előttem szólóhoz.Nem csodaszer, benne van a nevében is táplálék kiegészítő.Rengeteget kell enni mellette, lehetőleg a legtisztább ételeket és rengeteg vizet igyál.Ezen felül kell a fehérje.ami az izom alapköve.

de Érdemes tömegnövelőt venned ha sovány vagy.Nem fogsz elhízni:) Volumass 35,Myomax,Brutal Gainer,Ezek elég népszerű termékek.

2013. jan. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz tömegnövelő étrendeket is: [link]

2013. jan. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Vizet azt eleget iszok, a tiszta ételeknél mire céloztál? A húsra, tejre? Akkor tömegnövelőt is nézek :) Egyébként ár/érték arányban melyik éri meg?
2013. jan. 2. 19:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Most írtam le, hogy mi a tiszta kaja!

A tej=kuka!

2013. jan. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Az utánam szóló leírta!:) Tiszta kaja alatt az értettem hogy minőségi.A parizer,zsíros hús nem minőségi ebből a szempontból. Ugy tiszta hogy tiszta fehérje, sovány husok.stb Amit leírtak.Tejet meg a kismacskák isznak.A férfiak SÖRÖZNEK!!
2013. jan. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A sörtől csunya hasad lesz... az edéstől meg tápkiegtől meg étrendtől nem iszákos köcsög leszel hanem izmos, egészséges és még a nők is tapadnak rád...
2013. aug. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!