Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Látszatos hasizom elérése...

Látszatos hasizom elérése rövid időn belül?

Figyelt kérdés
Sokat sportolok,focizom komoly verseny szinten heti 5 alkalommal van edzésem,de még sincs hasizmom.Hogy lehetne elérni a célomat rövid időn belül?Táplálkozásomon javítsak?(Nem vagyok hízékony,mert eddig mindig mindent megettem amit szerettem volna,de nem zsíros a hasam..szimplán nem látszanak a kockák.) Mit ajánlotok?

#hazizom
2013. jan. 23. 20:32
 1/2 poiu ***** válasza:
Van hasizmod a zsír alatt. Ez testzsírszázalékon múlik, ami részben alkati. Ha túlsúlyos vagy és fogysz, segíthet, ha nem vagy nagyon túlsúlyos, akkor csak exrém "szálkásítással", de szerintem nem éri meg.
2013. jan. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem,egyántalán nem vagyok túlsúlyos.Izmos testalkatom van.Csak valahogy a hasamon nem látszik...
2013. jan. 24. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!