Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Norbi diétával 10 kg-ot...

Norbi diétával 10 kg-ot fogytam. Csak a hasam lehetne laposabb. Van erre valami jó hasizom gyakorlat, hogy megszabaduljak tőle rövid idő alatt?

Figyelt kérdés
2007. aug. 26. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
ez a baj. a rövid idő! én is norbiztam, most 8 hete, 5-5,5 kg-t fogytam, igaz semmit nem tornáztam, és kis kihágások is voltak a nyaralás alatt! Torna: sima hasprés(felülések, minnél lassabban, minden nap, hosszu ideig, ne add fel) valamint lábemelgetés, mikor fekszel a hátadon, és egyszere lassan a két lábad nyujtva felemeled, aztán nagyonlassan le. ne az időre koncentrálj, és hirtelen az első nap 100-at, hanem a fokozatosságra, a rendszerességre! Igaz én is most fogom kezdeni, de olyan nehezen tudom rábeszélni magam...tudom nem könnyü! légy kitartó, sok sikert!
2007. aug. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Ajánlom Rubint Réka vagy Béres Alexandra dvd-it, nagyon jó hasizom gyakorlatokat lehet tanulni. Én úgy szoktam, hogy többször egymás után is megcsinálom azt a részt amikor hasizomra dolgoznak :)... Szerintem hatásos!
2007. szept. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 JimmyJoe válasza:
100%

Az első válaszra reagálva:

Lábemelésnél ne legyen nyújtva a két lábad, mert ez roppant módon megterheli a gerinc alsó részét. Végezz inkább alsó hasprést.

Mindkét lábad térdben legyen hajlítva, combjaid zárjanak derékszöged a talajjal, tehát függőlegesen álljanak, lábaidat szorítsd össze.

Emeld el a csípődet a talajról olyan módon, hogy a térdeidet a mellkasod felé közelíted, majd ereszd vissza a fenekedet a talajra és ismételd a gyakorlatod végkimerülésig, tehát addig, amíg TÉNYLEG nem tudsz már egyetlen ismétlést sem kipréselni magadból.

2007. nov. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
NEM LEHET A HASBÓL FELÜLÉSSEL FOGYNI!A ZSÍRÉGETÉSHEZ NAGYOBB IZOMTÖMEG MOZGATÁSA SZÜKSÉGES PL COMB FENÉK.EZÉRT JÓ A CARDIO MOZGÁS PL ORBI TRACK VAGY SZOBA BICÓ.HETI 3-4 X 30 PERC, RENDSZERESEN EZ A LÉNYEG ÚGY MEGINDUL A HASI ZSÍRÉGETÉS HOGY CSUDA
2007. dec. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 JimmyJoe válasza:
100%

Az előttem szólónak igaza is van meg nem is.

Az igaz, hogy a hasizom edzése önmagában nem "eszi" valami hatékonyan a kalóriákat.

Azonban rengeteg ember van, akinek nem a hasizomra rakódott háj okozza a nagy hasat, hanem a gyenge izomtónustól domborodik a hasa, magyarán a hasizomnak nincs megfelelő "tartása". Ha ez utóbbi a gond, akkor viszont nagyon szép eredményeket lehet elérni a hasizom erősítő gyakorlatokkal. A lényeg, hogy szó szerint végkimerülésig kell egy-egy gyakorlatot ismételni, ne ragaszkodjon senki egy előírt ismétlésszámhoz, hanem gyötörje a végsőkig a hasizomzatát minden egyes sorozatban, bármilyen hasgyakorlatot is végezzen éppen.

2008. szept. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Sikerűlt elérni a célod? Ha igen mi volt a módszered?
2020. márc. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!