Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy het alatt hasrol picit le...

Egy het alatt hasrol picit le lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy korabban is eszembejuthatott volna, de most tudtam meg, hogy jovo hetvegen fesztival amire megyek baratnommel es rovidgatyot szeretnek felvenni. Az a baj hogy a hasam alatt leszoritja es kicsit a haj kikerekedik. Egy het alatt kemeny hasizomgyakorlatokkal legalabb kicsit leadhatok belole? :D (amugy nem nagy a hasam, csak mostanaban tul sok csokit ettem es kb fel kg-t magamra raktam)

2012. ápr. 29. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, de ha csak keveset eszel, akkor összébb húzódik a gyomrod, és nem fog úgy kidagadni.
2012. ápr. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
5 nap alatt 3 kilót fogytam. Nem tornáztam, mind az 5 nap alatt a gép előtt ültem(szünet volt a gimiben). Mindennap megittam minimum egy liter gyümölcslevet (sió, sparos, stb..) Tulajdonképpen ennyi.:) Csomó cm lement belőlem, és a hasam is eltűnt, persze én már 3 hete csinálom.:)
2012. ápr. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok, lehagytam: 14/L
2012. ápr. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt is lehagytad, kedves 2., hogy butuska vagy... Valószínűleg a hasizmodból fogytál annyit... Kérdzőnek: ne egyél csokit, kevesebb szénhidrát, több fehérje, napi 1 óra mozgás minimum.
2012. ápr. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!