Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha egy igazán...

Mit szólnátok, ha egy igazán kövér embert látnátok meg az edzőteremben?

Figyelt kérdés
2013. márc. 7. 20:06
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Audry80: a konditermek fogyásra is alkalmasak szvsz:) De köszönöm:)
2013. márc. 7. 20:41
 12/14 anonim ***** válasza:
nagy részben nekik találták ki
2013. márc. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Jól mondja a barátnőd. Senki nem foglalkozik a másikkal..Én tegnap este amikor lent voltam az edzőterembe, láttam egy pasast aki alig tudott menni olyan kövér volt. Látszott rajta hogy egy kicsit kínos neki, de amikor rájött hogy senki nem foglalkozik vele, senki nem bámulja meg, szépen csinálta a maga dolgát. Én 2 órát voltam ott. Amikor indultam hazafelé a pasas becsületesen izzadt a futópadon, lassan 2 órája.. Le a kalappal előtte, mert legalább tesz érte valamit.
2013. márc. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én csak azoknak szólnék valamit, akik leülnek és karra tolják végig, de kardió gépre fel nem mennének. Ennek így nem sok értelme van. De ha valaki bejön és tényleg odateszi magát és szándékában áll változtatni magán, az tényleg dícséretes :)
2013. márc. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!