Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha súlyzós edzés nem olyan...

Ha súlyzós edzés nem olyan jó, akkor miért csinálják azt kiegészítésként atléták, úszók, kajakosok?

Figyelt kérdés
Nem akarom elvetni a fegyencedzést és a kettlebellt, mert nagyon szeretem a callisthenicset (a kettlebellt nem próbáltam még), de nem értem, miért szóljÁK le mindig a súlyzós edzést.

2013. márc. 9. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Ki szólja le? Az egyetlen sport, ami minden izmot megmozgat.
2013. márc. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem mintha a kettlebell nem súlyzós edzés lenne...
2013. márc. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom. De sokan leszólják, akik a fegyencet és a kettlebellt istenítik.
2013. márc. 9. 17:45
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem azok akik fegyencedzést végeznek és leszólják, az nagyrészt a könyvnek köszönhető mivel a kedves író elég elfogult a tesépítéssel kapcsolatban.
2013. márc. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert a könyv enyhén átmosta az agyukat,ráadásul a legnagyobb részük,még konditeremben sem volt soha,azt se tudja,mit szid..
2013. márc. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én inkább azt tapasztaltam, hogy a súlyzós edzést végzők közül vannak sokan annyira rákattanva, hogy nekik semmilyen más edzés nem létezik. pl. a barátnőm is:) én járok sokféle edzésre, pilatesre, body sculptra (ez body pump, súlyzós edzés más néven), úszni, hosszas biciklitúrákra, egy ideig evezni, közben kipróbáltam egyéb órákat, amikre nem járok rendszeresen, mint power plate (vibrációs gép), kettlebell, stb. vittem a barátnőmet is, akármilyen sportra mentünk, első kérdés: súlyokkal? nem csak olyan edzés van...még a kettlebell után is, hogy "nem testépítő edzés". nem hát, van azon kívül milliónyi másmilyen mozgás, nem mindenki akar duzzadó izmokat, se erőművész lenni.
2013. márc. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
persze, hogy nem csak súlyzós edzés létezik, de azért ennek a mindenbõl egy picitnek nincs sok értelme.
2013. márc. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenből egy picit.a body sculpt, a pilates, a bicaj és a úszás is rendszeres.de a barátnőm számára csak és kizárólag a súlyzós edzés létezik, semmi más. k
2013. márc. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!