Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vettel a csapatutasítás...

Vettel a csapatutasítás ellenére előzte meg Webbert, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Szerintem ebben semmi nincs. Indoklom: A csapat szólt Vettelnek, hogy maradjon Webber mögött, hogy ne történjen baj. Baj nem történt. Hiába szóltak Vettelnek, hogy maradjon le, amikor Vettel ,,rátámadt,, Webberre, akkor az adott pillanatban a kettőjük közötti különbség döntött. Azért mert volt csapatutasítás, azért még Webber lehetett volna olyan gyors, hogy az első helyen érjen célba........

Vélemény?



2013. márc. 25. 15:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Mindkét álláspontot megértem...
2013. márc. 28. 22:28
 12/16 anonim válasza:
Akkor én is mondok egy álláspontot. Én mindigis Sebnek szurkoltam és még szurkolok is. Szerintem Seb jól döntött. És ezt már senki nem tudja tõle elvenni. Azt mondom aki Sebastian mellett van az jól gondolkodik. A többiek gondolják újra. Mit tettek volna az õ hely
2013. júl. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Utolsó, az igaz, hogy nem tudják elvenni tőle de lehet hogy ez nagyban befolyásolja Webber távozását (bár már korábban is voltak vitáik). Akkor értettem volna meg a döntését ha nincs csapatutasítás, vagy van de nem a csapattársát előzi meg. DE akkor is a csapatutasítás az csapatutasítás ha a főnök azt mondja, hogy nem előzhet akkor nem előzhet. Ha valaki itt magyarországon bármilyen munkahelyen bármilyen beosztásba megszegi a főnök utasítását akkor azt vagy figyelmeztetik vagy kirúgják (attól függetlenül, hogy nem történik baj). Vettel egyébként is hülyeséget csinált mert egy két ponttal kapott volna kevesebbet mint Webber, ráadásul szezon elején még bőven lett volna ideje behozni azt a pár pontot. És még nem is beszéltünk a kockázatról, mert ha nem előz akkor már elkönyvelhettek volna Webbernek egy első helyet Vettelnek pedig egy másodikat, erre kockázatot vállal csak, hogy ő nyerjen?! Mindkettőjüknek szóltak, hogy vegyenek valamit lejjebb a kocsin, hogy kíméljék a gumikat Webber megtette Vettel nem. Nem vaguok se Vettel se Webber rajongó de megértettem Webber felháborodását.
2013. júl. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Az utolsonak, nekem irtál: én is megértem Webber felháborodását de Vettel akkor is jol cselekedett. Szerencsére nem Magyarországi munkahelyen történt... Ja és Webber nem e miatt megy el. De ez csak az én véleményem. Nézz utánna: maga Webber nyilatkozta: "Nem Sebastian miatt hanyom ott a Forma1- et"

Na ezt kapd ki. Már õ is felfogta hogy elég öreg már...

2013. júl. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Oké de miért vállalt ekkora kockázatot? Mivan ha egymásnak ütköznek akkor egyik se kap pontot. Feleslegesen vállalt túl nagy kockázatot...
2013. júl. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
De nem ütköztek össze. Ugye?? Na akkor minek vitatni?? Seb nyert. Mark kikapott. Seb marad. Mark megy, szerencsére nem Seb miatt. Eggyi. Inkább azon találgassatok ki lesz Seb új társa
2013. júl. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!