Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A konditermekben miért egyálta...

A konditermekben miért egyáltalán nem izmos, tápkieghez, edzéshez abszolút nem értő fiatal lányokat alkalmaznak recepciósnak?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 12:25
 1/8 anonim válasza:
mert jól néznek ki, és ez jobb marketing!
2013. ápr. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
pont a marketing miatt nem értem. mondjuk az a nagyobb baj, ha ott akarok tápkieget venni akkor maximum azt tudja megmondani melyik milyen ízű, de szerintem a kondizó férfiak amúgy is jobban örülnének szintén sportoló nőnek a pult mögött
2013. ápr. 3. 12:35
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem!Ezzel nem értek veled egyet !

Aki veszi annak értrni kell hozzá.....

Tehát tudod,hogy milyen minőségűej ami ott van (legalábbis én nem az eladóra halgatok) !

Egy csinos lány pedig vonzza a férfiakat ! :)

2013. ápr. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ahová én járok két fitnessmodell csaj van a pult mögött, értenek is hozzá. Ők tudnak segíteni is ha kell!
2013. ápr. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Irigyellek .)
2013. ápr. 3. 13:58
 6/8 Dogmatix91 ***** válasza:
#3! Azért áll a pult mögött, hogy eladja a terméket. Hogyan tudsz úgy eladni valamit, hogy 1 betűt nem tudsz róla mondani, csak azt, hogy "van fahéjas meg kutyasza.r ízű" . Ha te egy autót akarsz venni, akkor neked kell róla tudnod mindent? :S
2013. ápr. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Meg van a mahagónis...


Amúgy szerintem azért, mert aki sportos, az nem ezzel akarja tölteni a napjait, főleg, hogy recepciósi fizuból nem nagyon futná kajára és kiegekre :D Így marad valami random munkanélküli, akit berángatnak az utcáról.

De a sportosság se garancia, láttam én olyan csajt konditerembn, recepciós is volt, meg elvileg versenyzett is vmi fitness-kategóriában, aztán azt se tudta, mi az az étrend...

2013. ápr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mert fiatal,anyagilag megszorult,délelőtt tanuló lányokon kívül nem vállalja senki ezt a melót 50-60 ezer forintért havonta.
2013. ápr. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!