Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megfelelő ez a diétás étrend...

Megfelelő ez a diétás étrend sportoláshoz?

Figyelt kérdés

163cm/55kg


reggeli: 5 tojás, ebből 2 sárgája, zöldség

következő étkezés: 200gr mell, 150gr zöldség, 30gr rizs

következő: 150gr mell, 150gr zöldség, 30gr rizs

következő: 150gr mell, 150gr zöldség, 30gr rizs

este: 250gr sovány túró, joghurt



2013. ápr. 18. 14:47
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

Jó. Én viszont eszek cukkinit, csiperkegombát, spárgát is. Úgy néztem a táblázatból, hogy még ez sem akkora vétek. Vagy inkább felejtsem el?

A fagyasztott cukkiniből hová tűnik a ch???

És a másik talány, a kelbimbó, az sem túl szénhidrátszegény. Ezeket azért kérdezem, mert egy oldalon ahol egy halom fitness modell van, épp versenyre készülnek, szálkásítanak... és felteszik a napi ennivalójukat, ahol én mindig látom a fent leírt zöldségeket, plusz itt-ott még répakarikák is vannak. Tehát csak én bonyolítom túl, vagy egy-egy falat belefér? Köszönöm a segítséget!

2013. ápr. 24. 17:00
 22/40 anonim ***** válasza:

Ne viccelj már. :) A cukkini 100grammjában van 5g ch. Az semmi:

[link]

Egy falat répa nyilván mehet, főleg, ha nem verseny diétáról van szól. De nem mindegy, hogy milyen az a ch. Mert a répában az gyors ch.

2013. ápr. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:

Ezt a táblázatot nézem én is. Jó, most már úgy érzem bekattanok, hogy azon agyalok, hogy a ch felszívódási sebessége egyenes arányban van-e a bioritmusommal :D

Azt hiszem legközelebb privátban kérdezek, úgy kevésbé égetem magam nyilvánosan...


Nem versenydiétázom, de a cél érdekében képes vagyok előző nap lefagyasztani a cukkinit az miatt a 4gr ch miatt :D


Köszönöm a segítséget! :)

2013. ápr. 24. 17:09
 24/40 anonim ***** válasza:
nincs mit.:)
2013. ápr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:

Újra kérdezek... Most olvastam, hogy Montez diéta során 50ch-n van. Atyavilág... :D összezavarodtam tőle, mert ez nem nagyon kevés???

Tehát a fehérjét értem, hogy ne csökkentsem mert akkor izomveszteség. De ha a ch-t csökkentem, pl. kevesebb rizst eszek, vagy kimarad a puffasztott rizs, ami egyébként egyáltalán nem lenne probléma az étvágyamat tekintve... szóval nyugodtam csökkenthetem a ch-t? A fogyásom, heti 1kg rendben van. Ch-t csökkenteni csak akkor kell, ha nincs 0,5kg /hét a fogyás, ezt is olvastam.


Tehát mit okoz ha ch-t csökkentek? Elájulok? :D


És akkor aki normál keretek között foglalkozik a testével, azaz nem az óriásokra gondolok -semmi megbántás nem akar lenni ebben a jelzőben- , hanem a normál sportos testalkatúakra, ők hol szálkásítanak, hol tömegnövelnek? Míg az óriások folyton tömegnövelnek?

2013. ápr. 26. 13:31
 26/40 anonim ***** válasza:

hűha.:) Szóval én azért megyek le 50g ch-ig, mert én már öreg sz@r vagyok és így tudok zsírt veszteni. Mondjuk vehetnék le a fehérjéből is és akkor a ch kicsit lehetne magasabb, így is kalória deficitben lehetnék, de nekem az első változat vált be. Ez tapasztalat. Másnál meg más válik be, ez egyéni dolog.

Akkor kell lejjebb venni a ch-t, ha már nincs meg a 0,5 kg/hét fogyás, ahogy írtad is, jól.


A nagyobb emberek is szálkásítanak, ha jó formát akarnak elérni, de brutál méretekhez már koksz is kell.

És van egy réteg, akinek mindegy a nagy has, azok bizony csak tömegelnek. Szóval van mindenféle ember.:)

2013. ápr. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Ma már nem lesz több kérdésem.


Egyébként meg az izmos férfiak iszonyatosan igazságtalanul mázlisták, hogy ahogy öregszenek egyre sármosabbak... ;) :D

2013. ápr. 26. 13:53
 28/40 anonim ***** válasza:
Kérdezhetsz nyugodtan. :)
2013. ápr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:

Sziasztok :)


[link]


[link]


Ezeket már fogyasztottam. Maradhat, vagy kipróbáljak valami mást? Mert most néztem a shop.builder fehérjéinek 13 csoportját és annak kb 260. tagját és hát nem tudok választani.


Esetleg ez?:

[link]


Egyáltalán, hogyan induljak neki a választásnak? Gyűjtsek szavazatokat? :D

2013. ápr. 28. 08:35
 30/40 A kérdező kommentje:
Néztem a fehérje%-ot, de nekem nagyon fontos, hogy finom is legyen...
2013. ápr. 28. 08:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!