Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megfelelő ez a diétás étrend...

Megfelelő ez a diétás étrend sportoláshoz?

Figyelt kérdés

163cm/55kg


reggeli: 5 tojás, ebből 2 sárgája, zöldség

következő étkezés: 200gr mell, 150gr zöldség, 30gr rizs

következő: 150gr mell, 150gr zöldség, 30gr rizs

következő: 150gr mell, 150gr zöldség, 30gr rizs

este: 250gr sovány túró, joghurt



2013. ápr. 18. 14:47
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Nyilván egy izolátum kevesebb, vagy akár nulla ch-t is tartalmazhat, míg egy koncentrátum vagy koncentrátum-izolátum keverékben már van pár gramm. De ha nem versenydiétáról (és annak is az utolsó heteiről) van szó, akkor az a pár gramm ch simán elfér az étrendben. Tehát mehet a whey professional továbbra is. De persze elég nagy a választék, kipróbálhatsz mást is.
2013. ápr. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:

A diétám úgy hat, hogy megálltam a fogyásban. Sőt... de ez betudható a menstruációnak is.

Ami viszont elkeserítő, hogy a combom egyre vastagabb. Egyre izmosabb a lábam, fenekem, amire nagyon büszke is vagyok, csak épp a nadrágjaim feszülnek rettenetesen. Mit csinálok rosszul? Nem növekedni akartam, hanem zsírt veszteni :D

2013. máj. 2. 07:32
 33/40 anonim ***** válasza:
Szerintem vehetsz le a fehérjéből is, mert nálad ugye a 180g lehet hogy sok. Lemehetsz 130 körüli fehérjére, így már biztos, hogy kalória deficitben leszel.
2013. máj. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
Kiszámoltam és úgy alakul, hogy összesen: 300g hús, 5 tojás (2 sárgájával), 200g túró+ 1 joghurt. Ez kb. 130g fehérje. Viszont ebben nincs benne a reggeli fehérjepor, ami pluszban 22g, mostanában reggelire zabkorpával iszom. Meg ha edzés után is iszok akkor még 22g. Tehát bele kell számolnom a port, vagy sem? Mert ezt az esti túróevéssel tudom variálni, azaz, hogy kihagyom a túrót. Na meg a magvak, az is napi 10-12g fehérje biztos van.
2013. máj. 2. 14:40
 35/40 anonim ***** válasza:
A növényit én nem számolom, de a proteinből jövőt hozzá kell adni. Így sok lesz a fehérjéd, persze, hogy nem fogysz egy idő után. Az is 4Kcal-t tartalmaz grammonként, mint a ch. Tehát az összkalória is számít.
2013. máj. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:

Jó, akkor a tojásból kell, hogy levegyek mert arányaiban az a legtöbb kalóriás. Vagy ha tudom, hogy edzés lesz, akkor kihagyom a tojásos étkezést.


Viszont annyira éhes vagyok mostanában :( :(

2013. máj. 2. 15:01
 37/40 anonim ***** válasza:
Étkezést ne hagyj ki, hanem adagot csökkents. Pl sok a 200g csirke egy étkezésre vagy a 250g túró is. Én férfi létemre eszem 125g túrót este.:)
2013. máj. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor nem hagyok ki semmit, csak csökkentek. :) Én a 250g túrót is meg tudnám enni :D az az étkezéseim fénypontja...


Köszönöm megint a segítséget!

2013. máj. 2. 15:11
 39/40 anonim ***** válasza:
hát én is meg tudnám enni a fél kilót is, de ha nem kell annyi..:)
2013. máj. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:

"de ha nem kell annyi..:)"

Én nem vagyok ennyire tudatos, hogy "amennyi kell" , én szeretem az ízeket, szeretek enni :D .

De most ugye diétázok, ez is finom, csak nem túl változatos.


Amit nem kérdeztem meg, hogy a zöldségek mennyisége maradhat?

2013. máj. 3. 15:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!