Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki segítene rendbe tenni...

Valaki segítene rendbe tenni a kaját és az edzésemet?

Figyelt kérdés

Sziasztok szeretném a tömegnövelést elkezdeni eddig csak így lejártam a kondiba,de nem figyeltem semmire oda tehát kajak edzés és a pihenést sehogy se tartottam be és most erre a 3támara szeretném a válaszokat megkapni.

Étkezés:80kg vagyok kereken 170cm magas vagyok tehát van rajtam felesleg,de semmi izom egy dagadt kocka gyereket képzeljetek el!

Tehát akkor az étkezés lenne gondolom a legfontosabb semmiféle étrendkiegészítőt nem akarok szedni/inni.

Edzés:Valami rendes edzés tervet össze kéne állítani,de sajnos nem értek hozzá nem tudom,hogy lenne a célszerű csinálni osztott edzéseket kéne csinálni?És heti hányat kéne edzeni 3x?

Pihenés:Hogy legyen a pihenés miféle módot válasszak a pihenésre programozóként dolgozok egy irodába napi 10-12órát elég az a pihenés,hogy bent ülök a székbe és kódolok stb...

vagy az otthoni alvás itt a legjobb pihenő.

Kajából a legjobb minőséget akarom enni!


2013. ápr. 21. 16:46
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
Az a jó benne, hogy edzés után minél hamarabb kell visszatölteni a tápanyagraktárakat, hogy azonnal elkezdődjön a regenerálódás. Ezt gyors felszívódású fehérjével (tejsavóprotein) és gyors ch-val éred el leghamarabb. Edzés után kb 30 percig van nyitva az un. anabolikus kapu, melyet érdemes kihasználni. A gyors ch feltölti a glikogén raktárakat, megemeli a vércukorszintet, amivel több inzulin választódik ki. A megemelt inzulinszint elősegíti a raktározást, ami edzés után jó nekünk. Dióhéjban ennyi.
2013. ápr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:
Uhh basszús te nagy profi vagy!! Reméleg látható eredményt elérek tömegelek mondjuk fél évet utána van valami szabály,hogy mennyit kell szálkásítani?
2013. ápr. 21. 18:31
 23/48 anonim ***** válasza:
Ez egyéni döntés, hogy te mennyire akarsz leszálkásítani. Teljes kockahasra vagy csak egy közepesen jó formára. Szóval nincs rá szabály, a te döntésed.:)
2013. ápr. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem teljesen kocka,de már a körvonalak láthatóak legyenek!az milyen testzsír százalék?
2013. ápr. 21. 18:35
 25/48 anonim ***** válasza:
10-12 %-nál már viszonylag jó a forma, kockahas 10% alatt van, jól látható meg 8% alatt.
2013. ápr. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:
Köszi az információkat! Nagyon okos vagy basszús
2013. ápr. 21. 18:41
 27/48 anonim ***** válasza:
dehogy, csak az évek és a rutin.:)
2013. ápr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:
Biztos jó forma vagy!
2013. ápr. 21. 18:46
 29/48 anonim ***** válasza:
Próbálok tartani egy szintet így 40 felett is, de vannak nálam sokkal jobbak is.
2013. ápr. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:
40múltál kiváncsi lennék,hogy nézel ki!;-)durva dolgok
2013. ápr. 21. 18:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!