Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki segítene rendbe tenni...

Valaki segítene rendbe tenni a kaját és az edzésemet?

Figyelt kérdés

Sziasztok szeretném a tömegnövelést elkezdeni eddig csak így lejártam a kondiba,de nem figyeltem semmire oda tehát kajak edzés és a pihenést sehogy se tartottam be és most erre a 3támara szeretném a válaszokat megkapni.

Étkezés:80kg vagyok kereken 170cm magas vagyok tehát van rajtam felesleg,de semmi izom egy dagadt kocka gyereket képzeljetek el!

Tehát akkor az étkezés lenne gondolom a legfontosabb semmiféle étrendkiegészítőt nem akarok szedni/inni.

Edzés:Valami rendes edzés tervet össze kéne állítani,de sajnos nem értek hozzá nem tudom,hogy lenne a célszerű csinálni osztott edzéseket kéne csinálni?És heti hányat kéne edzeni 3x?

Pihenés:Hogy legyen a pihenés miféle módot válasszak a pihenésre programozóként dolgozok egy irodába napi 10-12órát elég az a pihenés,hogy bent ülök a székbe és kódolok stb...

vagy az otthoni alvás itt a legjobb pihenő.

Kajából a legjobb minőséget akarom enni!


2013. ápr. 21. 16:46
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
Bármilyen, ne túl cukros legyen. Pár gramm fehérje van benne, én nem is számolom, ha eszem. Mondjuk én proteinnel eszem a zabot.
2013. ápr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:
akkor jó hamar kifogy a proteined nem?
2013. ápr. 21. 21:31
 43/48 anonim ***** válasza:
Elmegy havi pár kiló az tuti. De ennyit költenék akkor is, ha mással vinném be ilyenkor a fehérjét.
2013. ápr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:
Na most nézzünk egy kis anyagit napi szinten mennyiből tudom kihozni a kaját?
2013. ápr. 21. 21:33
 45/48 anonim ***** válasza:

Kb egy ezres vagy kicsit több azért lenne, de számold ki.

A sz@r étrend is van ennyi.:)

2013. ápr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 A kérdező kommentje:
igazából nem tudom mivel számoljak mert rendes étrendem nincs és nem is találok....:S
2013. ápr. 21. 21:40
 47/48 A kérdező kommentje:

de holnap összeállítok egy komolyabb étrendet 4x étkezéssel!

Azt majd megírom holnap,hogy hogy sikerült :D

Na addig is jó éjt!!!!+

2013. ápr. 21. 21:47
 48/48 anonim ***** válasza:
Leírtad, hogy mennyi hús és rizs kell. Ezeknek tudod a kilónkénti árát, le tudod osztani 1 napra. A zabpehely az nem sok pénz, a zöldség ami több, pl fél kiló brokkoli kb 300ft. A tojás árát is tudod, a túró az kb 150ft a 150g.
2013. ápr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!