Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Két hete futok minden második...

Két hete futok minden második nap 40 -50 percet, felmerült néhány kérdésem?

Figyelt kérdés

Normális e, ha 30 perc után, elkezdenek fájni a bimbóim?

jó e ha csak addig futok, amíg bírom szusszal, aztán séta, aztán megint futok ameddig bírom, vagy inkább vánszorogjak, de ne sétáljak?

és a végére egy abszolút komolytalan kérdés!

A lányok, hogy csinálják, hogy izzadtak, szakad róluk a víz, mégis friss illatfelhőt húznak maguk után?

26/F



2013. ápr. 25. 20:22
 1/4 anonim válasza:

Én lány vagyok, mielőtt megyek futni, mindig tusolok, ha nem is közvetlen előtte, de olyan nincs, hogy már vagy 6-8 órája fürödtem csak, és úgy megyek edzeni.

És nem eszem hagymát egyáltalán, se curryt, se semmilyen büdös fűszert. Szőrtelenítem a hónaljamat. :P Így nem vagyok büdös, pedig csak vékony rétegben kenem fel a dezodort.

Ja, és a edzőpólóimat 60 fokon mosom. Az ettől alacsonyabb hőfok nem játszik, az bizony okozhatna szagokat.

2013. ápr. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én úgy kezdtem, hogy 20 perc futás, 5 perc séta, 15 perc futás, 5 perc séta, 10 perc futás.
2013. ápr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Amúgy én már csajokat is éreztem büdösnek. :S
2013. ápr. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Miért kell 60 fok a mosáshoz? Szerintem a 40 fokos mosószeres víz + utána meg öblítő simán elég. Nem mocskos lesz az a ruhadarab, csak beleizzad az ember.

Nem az a gáz ha sportolás közben megizzad valaki és elkezd kicsit izzadós szaga lenni, ismerek olyat aki már kora reggel büdös,pedig csak felkelt és eljött dolgozni. :S

2013. júl. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!