Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá magam a...

Hogyan vegyem rá magam a mozgásra?

Figyelt kérdés
Nincs szükségem a fogyásra és nincs olyan rossz alakom sem, de én szeretnék izmosodni. Mindig úgy van, hogy 1-2 hétig csinálom, de utána meg abba hagyom mert megunom. Még csak olyan lehetőségem sincs, hogy a barátnőmmel csináljam, mert nem egy helyen lakunk. Csak az itthoni mozgás jöhet szóba, mivel sajna nincs pénzem edzőteremre.
2013. máj. 5. 18:11
 1/5 ??.?? válasza:
100%
Mindenképpen szerezned kell egy társat, de az a legjobb, ha többen vagytok :D Közösen rá tudjátok magatokat venni, hogy ne adjátok fel :)
2013. máj. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyedül mozgok én is így vagyok. Majd holnap, majd holnap, majd holnap. áhhh hagyom a fenébe. Tényleg a csoportos sport erre a megfelelő. Például ha van valami futó klub, vagy bármilyen sport klub.
2013. máj. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát az az igazság, hogy nem mindenki tud otthon edzeni, én se tudok itthon, de terembe imádok járni. Lehet, hogy neked is a környezet kellene, többi ember. És arról nem is beszélve, hogy sokkal könnyebben haladsz ott, segítenek a gépek, súlyok. Max egy óra alatt többet tudsz fejlődni, mint otthon. Valahogyan nem tudnál mégis pénzt kérni erre, van diákbérlet is.
2013. máj. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy a szüleim adnának-e rá pénzt, mert lehet, hogy azt mondanák, hogy felesleges mert így is jó vagyok, vagy itthon is tudok edzeni de majd azért megkérdezem. Viszont nem tudom, hogy kivel mehetnék, mert a legjobb barátnőm igaz, hogy duci, de semmi hajlandóságot nem mutat arra, hogy ő szeretne edzeni. De próbálok valakit keresni, akivel tudom csinálni.


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)

2013. máj. 5. 18:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Én magányos farkas vagyok, csak egyedül tudom elképzelni és vagyok hajlandó.

Nem is tudom, mások hogy bírnak többen kocogni, futni, úszni, bringázni.


Egyiket túlhajtják, akkor már nem élvezi, másiknak túl lassú a tempó...


Meg akkor szeretek menni, amikor én akarok, úgy, ahogy én akarom.



Én azt vettem észre magamon, de máson is, hogy ha túl nagy lendülettel vágnak bele, akkor hamar kimaradozik a dolog. Tehát ha úgy vág bele valaki, hogy na most heti háromszor, ekkor és ekkor, akkor hamar elmarad.

Ellenben ha úgy vág bele, hogy na most amikor kedvem van, azonnal megyek, amikor kicsit nincs kedvem, még ráveszem magam, amikor nagyon nincs kedvem, hagyom, akkor akár évekig kitart. Én így vagyok vele mindenképpen.

2013. máj. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!