Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy ezt a Zyzz...

Mért van az, hogy ezt a Zyzz gyereket rengetegen futtatják, illetve állandó vitatéma, hogy kokszolt-e vagy sem? ( Minden tiszteletem az övé ). Másokról mégis megfeletkeznek és nem beszélnek róluk.

Figyelt kérdés

Vannak nála sokkal jobb naturál atléták.

Pl : Lazar Angelov, Greg Plitt, Mike O'hearn, Ulisses Williams jr. Stb.......

Szerintetek ők valóban nem kokszoltak sosem?

Ha igen akkor ezek szerint rendkívüli genetikával, tökéletes étrendel és kiegészítőkkel, még Zyzz szintjét is túl lehet szárnyalni naturálon. Hiszen a fent említett naturál elit atléták szerintem lényegesen jobbak mint Zyzz volt.


2013. máj. 12. 17:04
1 2
 1/14 dirtboy ***** válasza:

nem tudni hogy kik koxoltak a fent felsoroltak közül is pl ulisses tuti,azt nem igen éri el senki naturálon de a többi is elég durva

a zyzzes témába nem megyek bele már unom a zyzzes vitákat.

2013. máj. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szia!Bocsi, hogy kiábrándítalak de Lazar Angelov tuti, hogy koxol..Greg Plitt ő talán nem..a többit meg nem ismerem
2013. máj. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg mind koxolt.
2013. máj. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Üdv!

Ezt, alá tudjátok támasztani? Tudtok valamit vagy csak lehetetlenül jól néznek ki ahhoz, hogy naturálnak nézhessük?

A felsoroltak mindegyikét minden honlapon naturálnak tűntetik fel.

Pl: Lazar Angelov naturál testépítő bajnok: [link]


Ulysses is naturál bajnok : http://www.youtube.com/watch?v=c5UWRp2shT0

2013. máj. 12. 17:21
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat...

Csak nagyon érdekel min a naturál testépítés fizikai határai. Mondjuk egy genetikai csoda természetes határai...

2013. máj. 12. 17:23
 6/14 A kérdező kommentje:
"Mik" a határait akartam írni.
2013. máj. 12. 17:24
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudod hol a határ? Ahol kb én vagyok 27 év testépítéssel. Na jó, nyilván vannak nálam jobb genetikájúak, de nem 5-ször.:)

Szóval okés hogy te hiszel benne, én is ilyen voltam, de majd rájössz 5-10 év múlva, hogy meg sem lehet közelíteni kox nélkül azt a formát, mint akiket felsoroltál. De ezen nem akarok vitatkozni, nekem ez a véleményem, én sok mindent láttam a 27 év edzésem alatt, de aki nálam jobb, illetve sokkal jobb volt arról mindig kiderült, hogy cuccol. Erről ennyit..:)

2013. máj. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 dirtboy ***** válasza:

nincs bizonyítékom,igazából nem is akarok bizonyítgatni semmit,ezek túl izmosak ahhoz hogy naturálok legyenek ilyen egyszerű az egész.

akiről elhiszem hogy naturál az ő

[link]

2013. máj. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Hát igen persze, én ezt elhiszem és tisztellek a kitartásodért és a fanatizmusodért. Az nyilvánvaló, hogy sokkal tapasztaltabb vagy nálam, ez nem is kétséges.

De ebben azért kételkedem, hogy ne létezhetnének a föld nevű bolygón ilyen naturál fizikumman rendelkező emberek.

Ezekről nem véletlenül van ennyi kép és videó, nem sok van belőlük az igaz. A környezetünkben nem találkozunk hasonlókkal az is igaz, de külföldön ahol több a zseton és, vagy szponzorok jóvoltából bármit megengedhet magának egy ilyen tökéletes genetikájú soprtoló, szerintem símán összehozható számukra. Elvégre itt is megvannak az óriási külömbségek: Pl : Phil Heath - Ulisses wWilliams.

vagy Jay Cutler - Lazar Angelov között.

Össze se lehet őket hasonlítani...

Azt amit nem tapasztaltunk, még nem vehetjük biztosra, hogy nem is létezik.

Egyébként összes választ köszönöm. Megy a zöld kéz. :)

2013. máj. 12. 18:01
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze létezhet, csak én nem hiszek benne, de más tőlem az gondol , amit akar. A Phil féle profik abban különböznek az általad naturálnak tartottaktól, hogy jóval több cuccot tolnak több növi hormonnal, inzulinnal stb. De ez csak az én véleményem.:)
2013. máj. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!