Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy ezt a Zyzz...

Mért van az, hogy ezt a Zyzz gyereket rengetegen futtatják, illetve állandó vitatéma, hogy kokszolt-e vagy sem? ( Minden tiszteletem az övé ). Másokról mégis megfeletkeznek és nem beszélnek róluk.

Figyelt kérdés

Vannak nála sokkal jobb naturál atléták.

Pl : Lazar Angelov, Greg Plitt, Mike O'hearn, Ulisses Williams jr. Stb.......

Szerintetek ők valóban nem kokszoltak sosem?

Ha igen akkor ezek szerint rendkívüli genetikával, tökéletes étrendel és kiegészítőkkel, még Zyzz szintjét is túl lehet szárnyalni naturálon. Hiszen a fent említett naturál elit atléták szerintem lényegesen jobbak mint Zyzz volt.


2013. máj. 12. 17:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

[link]

Na ezek a fizikumok azok amelyek biztos hogy naturál maxok mert még azelott "csinálták" öket hogy a szteroidokhoz nyultak volna a testépítők

2013. máj. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Akkor ezek szerint lehetnek naturálok a fentiek is.

A régi időkben amit linkeltél, még nem ismerték annyira a test kémiáját, nem volt lehetőségük úgy táplálkozni mint ma, nem voltak csúcs táplálékkiegészítők, nem ismerték annyira a diétát és a megfelelő edzéstechnikákat, és még a kreatint (legfejlettebb legális teljesítmény fokozókat) sem fedezték fel....

2013. máj. 14. 16:13
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehetnek ettől a fentiek naturálok. A régiek közül sem volt mind az, pl Larry Scott sem. Régen is volt már protein, én is használtam már 1985-ben is. De nem írok többet, lehet álmodozni, aztán írj, ha elérted naturálban.:)
2013. máj. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A karizmatikus kizökkenthetetlen és vicces személyisége miatt.Ez ugyanaz,mint hogy van rengeteg híres pankrátor,még is ha The Rock elkezdett vakerálni a tömegnek megőrültek érte akármit is hülyült össze.Akikeket meg írtál kiemelkedő fizikumok de nem kiemelkedően karizmatikus személyiségek.Ez a lényegi különbség.De ha megnézed a pumping iront,ott megláthatod hogy mi is az a karizma ha összehasonlítod Arnold és Lou jellemét.Az egyik szívesen lennél a másik meg nem pedig mind a kettő elképesztő fizikum.
2015. aug. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!