Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem követtem el nagy hibát?

Nem követtem el nagy hibát?

Figyelt kérdés

Eddig tök fa+zán csináltam mindent rendesen számoltam a kaját,de ma volt otthon 3 olyan jó szendvics,hogy nem tudtam ellenállni neki megettem.

Volt benne rama vaj csirkemell sonka sajt(trapista)és ketchup.

Nem gond?

Tömegnövelés


2013. máj. 16. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem gond, főleg tömegnöveléskor.
2013. máj. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Király :D már megijedtem
2013. máj. 16. 14:02
 3/7 A kérdező kommentje:
most mérgembe megettem még kettőt
2013. máj. 16. 14:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem pár kajáláson múlik az egész.
2013. máj. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értem én am mennyi a heti ideális testsúly növekedés?

És abból kb mennyi izom?

2013. máj. 16. 14:09
 6/7 Linkoln ***** válasza:

Hetente eleinte 250gramm. Ebből ha ügyesen csinálod 200gramm nettó izom is lehet.

De amúgy tömegelés alatt étkezésnek is megfelel ez a szendvics.. Semmi gond. Azaz SEMMI. Bár függ genetikától is persze, meg attól hogy mennyi felesleg van rajtad perpill, de én pl ilyen szendvicsekkel megvolnék tömegelés alatt... :D Kis fehérjepor reggelire meg edzés utánra közvetlen, többi kajának ilyesmi megteszi.

Jó de ne adj sokat a válaszomra, én kicsit lazán veszem.. Mindenki magából indul ki.

2013. máj. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Havi netto 1kg izom jöhet, az is csak az első évben, utána kevesebb. Az az 1kg is ha minden tuti: genetika, étrend, edzés, pihenő.

Itt egy cikk:

[link]


Heti max 0,5kg legyen a tömegnövekedés, különben sok zsír lesz.

2013. máj. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!