Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem túl előnytelen genetikával...

Nem túl előnytelen genetikával ki lehet hozni kb.1.5 év alatt ilyen testet kemény edzéssel, helyes étrenddel, vitaminokkal és egyéb étrendkiegészítőkkel? (KÉP)

Figyelt kérdés

[link]


Eléggé szálkás testalkatú vagyok, most jelenleg 31-es a karom,viszont mellizmom kb. nincs egyáltalán.


2013. máj. 17. 18:59
1 2 3
 21/25 greeen ***** válasza:
Mondjuk ez a naturál fogalom is érdekes. Egy NO fokozó, vagy egy kreatin (stb) natural e...:) Olyan stimulánsok amiket képtelenség lenne bevinni a szervezetbe ilyen dózisban és olyan biokémiai hatásuk van amit élelmiszerrel vagy bármi mással kivitelezhetetlen lenne stimulálni.Pár helyen már esélyes hogy dopping listára is kerül a Kreatin.Amcsiban a Nemzeti Football Szövetség tiltja.
2013. máj. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Szerintem az naturál. Viszont a te szintedet szteroidok nélkül lehetetlen elérni. De tudod te ezt. Én már öreg róka vagyok többszáz emberrel dumáltam, rengeteg teremben edzettem, de ilyen naturál formát még nem láttam, mint nálad. Veheted elismerésnek is, de inkább tekintsd úgy, hogy én átlátok a szitán.:)
2013. máj. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 greeen ***** válasza:
100%
Pedig ez az igazság.Amúgy azért kevés a nagyobb naturál mert a határait az ember nehezen éri el.37 leszek és már sosem fogok fejlődni.Ez tény.Sokan még mesze a határok előtt tömik magukba a cuccot.Lókuki formával teli vannak...Sőt el se mennek addig terembe amíg nincs anyag.Vicc, hogy például milyen emberek mennek versenyezni néha...Persze amatőr szinten.2 év edzésmúlttal telivágva mocsokkal.És ömlesztik magukról a facebookos képeket. Ebben nagyon egyet értek Bunny-val.:)
2013. máj. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ezzel egyet értek én is bunnyval, de a te formád az nekem hihetetlen, hogy naturál legyen. Én már 42 vagyok, kihagyás nélkül nyomom 27 éve, fullos étrenddel, tápkieggel, stb, de sehol nem vagyok. Na mindegy, ez már az én bajom, ezt örököltem :)
2013. máj. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 greeen ***** válasza:
Mindenki ezt mondja magára hogy sehol nem vagyok és ez így van rendjén hehe.Sőt ez az egészséges.:)
2013. máj. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!