Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha június közepétől augusztus...

Ha június közepétől augusztus végégig folyamatosan edzek szeptemberre lesz egy kis eredménye, pl:lapos has, fezsesebb comb, fenék? 15/l

Figyelt kérdés

ezekben gondolkodtam: napi 1 km futás

napi 2-4 km biciklizés

napi 50 felülés

napi 15 fekvőtámasz

lábtornák



2013. jún. 8. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:

minden nap nem szabad ugyanazt az edzlést csinálni, mert a csontoknak és az izületeknek, porcoknak nem tesz jót, az izmok pedig nem tudnak regenerálódni!!!

szét kell osztani, egyik napra a lábos dolgok kerüljenek, futás , bicikli, utána másik nap mehet a testedzés, és az edzés napok között is legyen pihenő!

2013. jún. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és lesz valami eredménye amiket irtam?
2013. jún. 8. 14:40
 3/8 anonim ***** válasza:

2 hónap alatt épp h elkezd látszódni majd, ha látványos eredményeket akarsz ahhoz legalább fél év vagy egy év kell, plussz kőkemény diéta.

fejérjében és jóféle szénhidrátban gazdag, és zsírszegény legyen.

testsúlyra kiszámolva, ha annyira szép eredményeket akarsz!

2013. jún. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, max ha eddig semmit nem mozogtál. De igazán jó alakod ettől tuti, hogy nem lesz. A fiúk többsége persze dicsérni fog, akárhogy nézel ki, amíg nem vagy végletes, nekik egyik luk olyan, mint a másik.
2013. jún. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

attól függ mennyit súlyfelesleg van rajtad, milyen az alkatod, narancsbőr stb...

amúgy, főleg ha van rajtad súlyfelesleg, 2,5 hónap alatt persze érhetsz el változásokat, de azért csodát ne várj.

bomba alakod nem lesz, az sok idő munkája.

én négy hónapja kezdtem neki a tornának, igaz fogytam 7 kilót, centikben is sokat, sokat változott az alakom, de ahhoz, hogy jól nézzek ki, még nagyon sokat kell tennem.

de mindenféleképp kezdd el, a jelenlegi helyzettől azért sokkal jobban fogsz kinézni.

2013. jún. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
173 cm vagyok és 61-62 kg és a fenekem nagy,meg egy kicsit a hasam is
2013. jún. 9. 07:51
 7/8 Hanna80 válasza:
Szia! A napi 1 km futás mondhatnám, hogy a nullával egyenlő és a megadott km-ek a kerékpározásra sem nevezhetők szerintem elegendőnek. Inkább válassz! Próbáld meg - javaslatom szerint - a kocogást, egy edzésterv alapján, és szerintem a 2hónap alatt látványos lehet a változás - pláne ha nem eszel többet, mint korábban. Nekem az edzesonline.hu 5km-es edzésterve rengeteget segített.
2013. jún. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogyha fogyni szeretnél akkor diéta.Tudom nagy kihívás de a diéta által feszesebb,s kicsit izmosabb lesz az egész tested, mivel helyi zsírégetés nincs! :) A szépségér meg kell szenvedni :)
2013. jún. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!