Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ha heti 3x futok...

Szerintetek ha heti 3x futok és napi 1000kcal eszek csak meg egy nap akkor mennyi idő alatt fogyok le 10kg? mennyi idő után fog látszodni a változás, hogy vékonyodok?

Figyelt kérdés

2013. júl. 27. 01:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne kcal-t egyel, hanem egeszseges kajat :) es ne csak vard a fogyast, hanem a dieta mellett sportolj is sokat ... akkor biztosan fogyni fogsz.


Mennyi ido alatt? Tartos eredmeny erdekeben azt kell mondanom, hogy a fogyas ugyan annyi ideig tart, mint amennyi ido alatt felszedted azt a pluszt, amitol most szabadulnal.


Gyors fogyasok idovel visszaternek es amugy is inkabb vizveszteseg a sulycsokkenes, mint a zsirbol tunne el valami.


Csak eletmodot kell valtoztatni es sokat mozogni, hiszen ahogy idaig eltel, attol csak hiztal.


Ne cupakos porkoltot es rantotthusikat egyel es nyomateknak meg par csokit es kolat ... ganem fogyassz sok zoldseg-gyumolcsot, sovany husokat ... ha nassolni akarsz, akkor egyel olyan csokikakat: [link] es ehhez hasonloakat, avagy megint csak gyumolcsoket.


Nem kell am tul nagy recept a sportos elethez, de ne varj gyors eredmenyt, mert az nem hoz tartos javulast.


Ne a kulsod miatt akarj sportolni, hanem azert mert nem vagy megelegedve az eddigi szokasaiddal es annak kovetkezmenyeivel.


Ha rendesen es rendszeresen sportolsz, helyesen taplalkozol (es a maganeleted is rendben van), akkor idovel sportemberre valsz. Ha mar sportember vagy, akkor ugy is fogsz kinezni. Ez egy tok logikus ok-okozati osszefugges. Szoval ne a kcal kalkulatorokkal foglalkozz, hanem elj helyesen es egeszsegesen. Ennyi.


Hajra-hurra! Kitartas! Sok sikert!

2013. júl. 27. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha jó a diétád, akkor heti 0,5-1kg fogyás várható hetente és ez az ideális ütem. Heti több, mint 1kilónál izomvesztés lesz, így pont nem fog jól kinézni az ember. Tehát max heti 1kg fogyás legyen. Ezt tudod szabályozni az étrenddel.
2013. júl. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha ennyiszer futnék és ennyit ennék kalóriában, már papírvékony lennék.

nekem napi 5-6 ezer a kalória a min limit.

egy sportoló.

2013. júl. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
rengeteg ilyen éhezős diétát próbáltam az évek során, mindnek zabálás és hízás lett a vége...
2013. júl. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tavaly márciusban 84 kg körül voltam, június elejére 77 kg. Sokat futottam (minden hétköznap 2x7-8km, hétvégén 1x17-19km), salátát ettem minden reggel, öntetként csak kefír. Mellette persze a cupákos kajákról többé-kevésbé lemondtam, meg a nagy zabálásokat is redukáltam.


Valahogy így lehet.

2013. júl. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
na ez egy hülyeség.
2013. júl. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!