Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Alakformálás? (Bővebben lent)

Alakformálás? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval az a problémám, hogy a vádlim kissé vastag. Kezdek vele megbékélni, de szeretnék alakot formálni, lehetőleg úgy, hogy a vádlim véletlenül se vastagodjon meg. Mit ajánlotok? A szobabicikli (ha lassan tekerem és 30 percig/nap) jó? Továbbá olyan kardió edzés van, ami nem növeszt izmot? Inkább zsírégetésre megyek. Lehet hogy semmi értelme nincs a kérdésemnek, de kérlek próbáljatok értelmes válaszokat adni, sokat segítene :) Valamint odafigyelek arra hogy mit eszek, már fogytam is. A gyaloglás (ha lassan gyaloglok) akkor nem vastagítja a vádlit, igaz?

15/L



2013. aug. 5. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Diéta alatt (napi kalória mínusz) nem tudsz izmosodni, no para.
2013. aug. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia Montez!

Köszönöm, ezt olvastam már én is, de pontosan ez mit is jelent? Hogy ha nekem be kell vinnem tegyük fel 1200 kalóriát, akkor 1000-ret vigyek be? Elnézést a tudatlanságomért, nem rég kezdtem a dolgot :)

És köszönöm a választ.

2013. aug. 5. 21:27
 3/9 A kérdező kommentje:
Plusz, ha jön az Ősz sokat kell majd buszoznom/gyalogolnom. Lassan menjek, vagy tempósabban, ha nem akarok vastagabb vádlit? Olvasgattam és van akinek a napi sok gyaloglástól vastag vádlija lett. Akkor diéta alatt ez sem történik meg, ugye?
2013. aug. 5. 21:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Testtömegre kiszámolod a tápanyagokat. Napi 2g x testtömegkg fehérje legyen és 1-2g x ttkg szénhidrát. Kezd a nagyobb szénhidrát (ch) bevitelről és ha nincs heti fél kg fogyás, akkor csökkented. A fehérje maradjon.
2013. aug. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz kalória mínuszban izmosodás, ettől ne félj.
2013. aug. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen !! :)
2013. aug. 5. 21:37
 7/9 anonim válasza:

Szia!

Tapasztalatból mondom, hogy ha edzel rá, akkor izmosabb lesz ugyan, de az már a genetikától függ h vastagabb lesz e, v vékonyabb szálkás. Ha a vádlid a zsír miatt vastagabb és nem izmos, akk először adj le egy kis felesleget úgy általánosan mindenhonnan, mert csak a vádliról nem lehet külön. Utána sportolj rá, vannak gyakorlatok külön a vádli edzésére. Ha meg azért vastag mert izmos is, akk pedig lájtosan sportolj rá, és előtte, utána mindig nyújts, így kicsit megnyúlnak az izmosk, nem lesz vastagabb...bár lehet h vékonyabb sem, de jobb formája lesz. Sajnos nekem is vastag, de nekem a sport miatt, mert elég izmos. 16/L

2013. aug. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól nem lesz izmosabb, ha lemegy róla a zsír. Sokan keverik a dolgot, azt hiszik, hogy mivel a zsír leadása után jobban látszik az izomzat, akkor már izmosodás történt, pedig nem lett izomnövekedés, hanem csak nem takarja annyi zsír az izmokat, így jobban látszanak a formák. Az előző válaszoló is ezt keveri össze. Nem lehet diéta alatt izmosodás kox nélkül, ezt kellene már megérteni!
2013. aug. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

ma 06:56:

Köszi a választ, igazából nem tudom eldönteni, hogy mennyi zsír van rajta, de ahogyan Montez is írta, attól nem lesz izmos, mert leadom, persze utána úgy lehetne izmosítani, de én nem akarom. Legalábbis úgy igen, hogy kicsit formásabb legyen, és vékonyabbnak látszódjon (ha ez lehetséges, pl: jógával vagy pilates-sel), de ha nem, akkor csak annyi, hogy nem akarom, hogy vastagabb legyen :)

2013. aug. 6. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!