Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, amit...

Mit gondoltok arról, amit csinálok?

Figyelt kérdés

Reggelente felkelek, felöltözöm, egyebek, de nem eszek, csak iszom egy pohár citromos vizet, és futok 2,5 km-t. Utána lezuhanyzok.

Ez elég ahhoz, hogy maradjon valami állóképességem, vagy többet kéne csinálnom?

Igazából csak az a célom vele, hogy reggelente felfrissüljek, és hogy iskola kezdéskor ne purcanjak ki a tesi órákon, mint tavaly.



2013. aug. 14. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
A célodhoz megfelel.
2013. aug. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
miért vagyok lepontozva? Azt írtam, hogy ok, ha nem lenne tiszta valakinek.
2013. aug. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem zöld volt, szóval nem tudom.
2013. aug. 14. 12:31
 4/10 anonim ***** válasza:
32%

és mikor eszel?? Ugyanis a mozgáshoz energia kell, és a citromos víz minden csak nem energia.

Ugye ismered a mondást.

Reggel egyél úgy mint egy király, délben mint egy földesúr

este mint egy koldus..

Van némi igazság ebben..

2013. aug. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
Azt gondolom,hogy a nickneved ellenszenves! :D
2013. aug. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nagyon örülök, hogy a nicknevemet is minősítik, de ez mégis, hogy jön a kérdésemhez?

Amúgy eszek is, csak azt zuhanyzás után. A vacsi pedig fél hatkor van, mindig mást eszek, de hat után nem eszek.

2013. aug. 14. 12:41
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyél 6 után is, mivel a nem kajálással lassítod az anyagcserét. Kell még akkor is fehérjés kaja, pl sovány túró, csirke-zöldség, stb.
2013. aug. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A 6 után nem evés baromság.

Cigizel?

2013. aug. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint te este 8-kor már alszol?? Ugyanis csak akkor jó betartani az "este 6 után már nem eszek" verziót ha este 8-kor már alszol mint egy mormota..

Ne eset 6 után.. Hanem lefekvés előtt 2 órával már ne egyél.. Ha valaki éjfélig fent van, és csak este 6 kor vacsorázik az annyira éhes lesz éjszak vagy reggel hogy bármit eszik rögtön raktározni fogja a szervezete. A lényeg hogy SOHA ne legyél éhes..

2013. aug. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem cigizek. :) Sosem cigiztem. Más a nevem "oka", de ez nem kapcsolódik a kérdéshez.

Köszönöm a jó tanácsot! Ezentúl eszem 6 után is! :)

2013. aug. 14. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!