Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ért valaki a Meztelen Harcosho...

Ért valaki a Meztelen Harcoshoz? Ha elkezdem mire számíthatok? Csak az egykezes fekvő/egylábas guggolásban leszek erősebb (beolajozom ezt a mozgásfajtát) vagy általános erőnlétben? Hogy értelmezzem?

Figyelt kérdés
2013. aug. 16. 13:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kezdd el a fegyencet, aztán pár hónapig próbáld ki a Meztelen Harcost.


Fegyencedzést nem csináltam, az általános erősítés, viszont általános céllal mindenkinek ajánlható..


Nálam most előáll az a helyzet, hogy számomra kifejezetten értelmes lenne az egylábas guggolás és a komoly láberő, így én például vissza fogok térni a GTG-szerű lábedzéshez. Miért? Mert ha nekem kifejezetten erős a lábam, azt az egész mozgásomba át tudom ültetni, és ez számomra hasznossá válik.


Tovább megyek: én korlátozott időt tudok erősítésre fordítani, az egykezes fekvőtámasz szabályosan kivitelezve viszont az egész törzset, felsőtestet erősíti. Tehát én a Meztelen harcos gyakorlataihoz fogok visszatérni, nekem ez logikus választás. Arra nincs időm, hogy végig menjek a fegyencedzés gyakorlatain, mivel én belső erő fejlesztést, gyógytornákat is csinálok.. és ez mind idő.. De GTG-zni lehet pár perc alatt is, amikor idő van rá.


Ezért szerintem mindkettőt próbáld ki.

De alapvetően a fegyencedzés teljeskörűbb, a másik könyvből a 2 gyakorlat szabályos végrehajtásának módját ajánlom elolvasásra.

2013. szept. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!