Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet valami bajom ha naponta...

Lehet valami bajom ha naponta tobb tyuktojast eszek meg mind 3?

Figyelt kérdés
es a tyuktojasnak mennyi a feherje tartalma ?valahol 7g ir valohol 12g nem tom melyiknek higyjek
2013. aug. 27. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyságtól is függ, de számolhatsz kb 6grammal és annak fel a sárgájában van. Nem lesz bajod tőle, max ha éppen diétázol ,akkor a sok zsírral kellene azért számolni.
2013. aug. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 20-30 at is letolok néha a fehérjéből.

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2013. aug. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ú... vigyázz mert még a végén csirkévé változol:), bajod nem lesz, csak ha minden nap tojást eszel, meg fogsz undorodni tõle...
2013. aug. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A sárgája megdolgozhatja az epét, koleszterin szintedet is feltolhatja.

Migrénes fájások és tojás sárgája intolerancia is kialakulhat.


22évesen egész nyáron napi 10 tojást toltam, és nyár végére nekem ki is jött. Annyira fájt utána akár egy fél tojás sárgájától a fejem, hogy nem tudtam nyitva tartani a szememet.

Igaz nem jártam utána, hogy lehet ezt regenerálni, de magától is rendbe jött 4 év alatt.

2013. szept. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!