Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 15 éves srác vagyok és szeretn...

15 éves srác vagyok és szeretnék fogyni 5-10 kilót ezután pedig gyúrni. Hogyan kezdjem el?

Figyelt kérdés

Kb decemberig szeretném letudni a fogyást ezután pedig szeretnék izmot építeni,de nem tudom hogy ilyen korban szabad-e egyáltalán mert hallottam hogy lekötnek a izmok...stb..

Diétám az decemberig ez lenne: [link]

És heti 5 futás,ez így menni fog vagy változtassak valamit?



2013. aug. 31. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Diéta jó! Én a futást nem ajánlom, akkor már inkább gyors séta, hosszabb ideig!
2013. aug. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Figyelj:


Amit belinkeltél, az szerintem neked kicsit kevés kalória lesz, kicsit emelj az adagokon, főleg ha heti 5-ször futsz is. Ha mégis maradsz ennél, akkor készülj fel rá, hogy az alacsony szénhidrátbevitel miatt lehet, hogy néha rosszul leszel. Legalább a húsadagokon emelj kicsit.


Egyébként inkább ajánlanám neked a sima futás helyett a HIIT rendszerű edzést, (keress rá, szerintem könnyen megtalálod), de ne ezzel kezdj, csak mondjuk 2-3 hét után állj át erre.


A súlyzós edzésről konzultálj egy edzővel, nem korai elkezdeni, én is a te korodban kezdtem edzeni, viszont sajnos edző nélkül, rendesen tönkre is tettem az ízületeimet. Egy edző felmér, és meg tudja mondani, hogy mit és hogyan csinálj, akkor nem lesz gond.


Sok sikert!

2013. aug. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!