Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 15éves vagyok és szeretném...

NorberT99 kérdése:

15éves vagyok és szeretném elkezdeni a fegyencedzést. Tudnátok irni nekem edzés porgramokat, és tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
értelmes valaszokat várok:)

2013. okt. 21. 17:06
 1/1 anonim ***** válasza:

nem nem tudunk, mivel nem ismerünk téged...mégis mire számítottál??...a könyv végén vannak edzéstervek, válogass!

Tapasztalatot tudok írni: kb. 1 éve kezdtem. A guggolásból már a mesterszintet csinálom, gondolom mindenki ezt érte el a leghamarabb. A többiből is egész jól állok, mindegyik 5 fölött van. Sokan mondják, hogy nem lehet vele izmosodni, de rám jött egy pár kg izom. Nem túl sok, de nem is ez a lényeg, hanem az ERŐ(persze a relatív). Nem leszel bivaly erős, de a testedet nagyon jól fogod tudni mozgatni. És ha már nem tudsz tovább fejlődni, akár súlymellényt is vehetsz, vagy kipróbálhatsz más gyakorlatokat is(tolódzkodás, palánk, zászló,stb.)

Először is olvasd el azt a ...könyvet. Ez az alap. Nem muszáj elhinni mindent. Kezd az alapokkal. Az első szintet, még ha elsőre meg is tudod csinálni a előírt max. ismétlésszámot, akkor is végezd min. egy hónapig, hogy az ízületeid hozzászokjanak a terheléshez.

Sok sikert, és légy türelmes.

2013. okt. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!