Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzessel, dieataval kapcsolatb...

Edzessel, dieataval kapcsolatban valaszolnatok a kerdesemre?

Figyelt kérdés

4 honapja elkezdtem a dietat es a kardio edzest. Ez ido alatt, sikerult hasbol 10, csipobol 10, combbol 7 cm- tol megszabadulni. Most karacsony korul elkerulhetetlen volt, hogy a dietam lazuljon, es mivel sokat dolgoztam, igy edzesre sem maradt annyi idom, kevesebbszer mentem. Szerencsere nem hiztam vissza semmit sem, sott meg 1 cm le is ment csipobol.


Ma elhataroztam, hogy akkor matol tartom a dietat, hogy megszabaduljak az utolso kiloktol is. Erre elmentem edzeni, es olyan gyengenek ereztem magam, a pulzusom is alig ment fel rendesen. Persze nem ettem sokat elotte, de ettem valamicsket. Vegul felig is alig tudtam megcsinalni amit akartam, es hazajottem...


Szerintetek miert van ez? Lehet, hogy mert hirtelen megint semmi cukrot nem ettem? Esetleg valami influenza bujkal bennem? :S koszi a valaszokat



2014. jan. 5. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Először is mit jelent nálad a diéta? Ha egyszerűen azt, hogy kevesebbet eszel, akkor ne csodálkozz, hogy ájuldozol edzés közben. Szerintem hiányzanak a megfelelő tápanyagok, de javíts ki, ha rendesen megtervezett étrended van.
2014. jan. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem koplalok. Meg van tervezve a dietam, es vitamint is szedek. Mindenre odafigyelek, es az utobbi 4 honapban nem volt meg ilyen, szoval ezert nem ertem. Napi 5- 6x eszem, elegendo feherjet is, salatakat, minden mast.


Viszont az utobbi napokban becsuszott nehany nem kivanatos taplalek is, es tegnap- ma ezeket ujra megvontam magamtol.

2014. jan. 5. 16:37
 3/6 A kérdező kommentje:
Es olyan ehesnek erzem magam, nem ertem most mi ez :S
2014. jan. 5. 16:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a szigorú diéta mellett megkívántad, és inkább pszichikai háttere van a dolognak.


Szabad tudnom, hogy pontosan hány grammot eszel a makrotápanyagokból, és hogy mekkora a súlyod ehhez?

2014. jan. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

6200 kj a napi celkituzesem. A feherjet nem merem pontosan, viszont nagyon megvalogatom miket eszem. Tehat mindennap van hus, vagy hal, salataval, rizzsel (ebbol nem sokat eszem). Reggelire turo edesitovel (termeszetessel) es nemi eperrel szoktam dusitani, vagy teljes kiorlesu pelyhet eszem, zabtejjel (nem szeretem a tejet). Amit meg eszem az teljes kiorlesu abonett feleseg pl csirkemell felvagottal. Salata, es zoldsegkoretet is szoktam csinalni. Szedek vitamint, es iszom eleg folyadekot. Persze kitudnam szamolni mennyit eszem az altalad kerdezettekbol, de igy nekem egyszerubb.


4 honapig annyira jol ment, es annyira jol, fokozatosan fogytam vele, hogy nem is ertem most mi van. 63 kg vagyok, 169 cm-hez. Inkabb ugy irom, hogy csipo 96 cm, mell 96, derek 74 cm Szoval meg kb 5- 5 cm mehetne le mindenhonnan.


Igazabol tegnap elott tortent valami nagy, de pozitiv dolog. Nem tudom, hogy ez befolyasolhatja- e az ilyesmit.

2014. jan. 5. 17:20
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi mindekinek, egyebkent kicsit beteg lettem mara, szerintem ezert lehetett a gyengeseg.
2014. jan. 6. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!