Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akik ilyenkor is futni szoktak...

Akik ilyenkor is futni szoktak hogyan öltöztök fel? L/20

Figyelt kérdés
Az orvosom azt javasolta, hogy mindennap fussak fél órát. Akármit veszek fel fázok, főleg, hogy beszívom a hideg levegőt.

2014. jan. 28. 10:59
 1/4 anonim válasza:
Vannak kikefejezetten erre tervezett ruhák, bár nem olcsók. Kell egy nadrág, ami elvezeti az izzadtságot, hogy ne fázz meg, plusz egy ilyen felső is. De legyen meleg. Felül lehet több réteg ruha is rajtad. Sapka vagy fülvédő, kesztyű. Ja, és belégzéskor orron szabad csak venni a levegőt.
2014. jan. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Melegen. De ezalatt most ne a rózsaszín cuki dogokra gondolj.
2014. jan. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sejtettem.. nem vagyok egy pláza p'csa attól mert 20 éves vagyok..
2014. jan. 28. 14:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Tényleg érdemes beszerezni legalább egy futónadrágot és egy futó felsőt. Teljesen más, mint ha mackóba mennél ki. Vékony (tehát könnyű benne mozogni), és még nem engedi, hogy kihűlj. Ha nem tudod az orrodon venni a levegőt, tekerj a szád köré egy vékony sálat (jobb mint a semmi).

Bár nem olcsók a futócuccok, de ha valami nagy sport áruházba mész be, ott gyártanak saját terméket is, amik jóval olcsóbbak, mint márkás társaik. Szerintem ugyan olyan jók.

21N

2014. febr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!