Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A fenekemmel van a probléma....

A fenekemmel van a probléma. Nagyon zavar másnak is ilyen?

Figyelt kérdés
az van hogy a fenekem két oldalán ilyen hogy is mondjam bemélyedés van és azt szeretném kicsit valami tornával "rendbehozni" nagyon nem tetszik és csúnya esetleg másnak is van ilyen problémája? :(
2014. ápr. 11. 21:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
4edik válaszoló! Igen olyan ami azon a képen van,a jobb oldali popsinál! valaki segítsen hogy hogyan lehet eltüntetni! nem vagyok molettebb lány, vékonyabb típusú vagyok
2014. ápr. 18. 10:03
 12/13 anonim ***** válasza:

Késekkel hogy állsz?

Az emberi testnek van egy természetes formája, az izmaink a csontvázunkhoz ugye inakkal tapadnak.. szóval van formánk, erre még jöhet valamennyi zsírréteg is (egészséges esetben is van zsír a bőrünk alatt) ez akár el is fedheti az izomzatunk formáját, de lehet olyan kevés, hogy átsejlik az izomzatunk 'mintája', formája.


Ha valaminek a formáján változtatni szeretnél, akkor:

- kés

- véső

- cérna, tű

- lézer

- stb.


Semmi sem lehetetlen, tehát az emberi testet is elhamvasztják, sok formát ki lehet hozni belőle, ha nem tetszik valami akkor akár plasztikai műtétekkel is átalakítható, de azt mondom egy vonat is le tud vágni bármit. Szóval aggódni nem kell.


Volt hogy nekem nem tetszett a saját arcom (komolyan), láttam az Ál-arc c. filmet.. ja meg valami fejlevágósat is.


Nem ezek miatt, de rájöttem arra, hogy igazából.. így néz ki egy fej (meg arc) nincs ezzel semmi gond, 90-100 évig ki lehet bírni ebben a testben, és hiszem hogy azután már függetlenedünk ettől a hús börtöntől, porhüvelytől vagy ki hogy nevezi. Addig meg legyen a lehetőségeinkhez mérten erős és egészséges, örülni kell ha ép a testünk, nem jó a 'szép, tökéletes' emberi testen hibákat keresni. Lelkileg nem egészséges dolog, ha valamit nem szeretünk magunkon.


Mondják, hogy Isten a saját képére teremtette az embert (ez azért igen meredek állítás nekem..) hát, ha a farizomnál gödröcske van, akkor gödröcske van. Gondolj arra, hogy valaki arra izgul fel, ha a szép fenekedet látja..

2014. ápr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy vékony lány vagy, ilyen problémájuk csak nekik lehet. Elképzelhető, hogy néhány fenékizomra ható gyakorlat formálná egy kicsit, pl. guggolás, kitörés, lépcsőzés, lábemelés oldalra. Lehet, egy kicsit híznod kéne és akkor a zsír jobban kitölti azt a gödröcskét.
2014. ápr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!