Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Holnap 2000 métert kell...

Holnap 2000 métert kell futni, tudtok adni valami tanácsot hogyan tudnék tűrhetően teljesíteni?

Figyelt kérdés
Nem sportolok de nem vagyok túlsúlyos viszont a futás nem megy. 10 perc alatt kell lefutni a távot 8ez az ötös). Nekem legalább a hármast el kellene érni. Legutóbb 3 éve 17 perc alatt futottam le, ami most egyes! Egyszerűen 1 km után kifulladok.... Hogy tudnék javítani a tempón?

2014. máj. 20. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem egy nappal kellett volna elkezdeni a "felkészülést". 2000 méter nem nagy táv. Amit ennyi idő alatt tenni tudsz, hogy figyelsz a légzésedre, legyen egyenletes és elég mély, figyelj rá, hogy akkor se kapkodd a levegőt, ha fáradsz, állj be egy kényelmes tempóra, amit az utolsó pár száz méteren próbálsz meg kicsit meghúzni.
2014. máj. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kitartás...CSAK A KITARTÁS KÉRDÉSE...vanamikor én is szinte szédültem lefutottam a távot megvoltam lepődve aztán elájultam...de megérte xD .Viccet félretéve:vegyél valami teljesítményfokozót gyorsan
2014. máj. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem úgy lett négyes, rossz távfutó létemre, hogy előtte jól betankoltam energiaitallal és vízzel, max hangerőn ment a fülhallgató futás közben, így szinte megállás nélkül futottam végig. Majd legközelebb próbáld ki ezt a módszert.
2014. máj. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!