Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 15 éves 180 cm magas 57kg...

15 éves 180 cm magas 57kg súlyú fiú vagyok és most szeretném elkezdeni a fegyencedzést. Milyen étrendet vezessek mert szerintem ez a súly túl kevés a koromhoz és magasságomhoz képest meg az edzéshez is?

Figyelt kérdés

2014. jún. 19. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Tömegnövelő étrendet!
2014. jún. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Es az mit jelent? Mit egyek reggelire ebedre vacsorara?
2014. jún. 19. 16:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Talán ha beírnád googlebe akkor meg is tudnád a választ!
2014. jún. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez az oldal azert van kitalalva hogy a kerdesekre valaszt kapjunk ahelyett hogy a googleben keresgelnenk!:)
2014. jún. 19. 17:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Keress már rá hát nem igaz. Másoljam be ide az egészet vagy mi a szar??
2014. jún. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azert kerdezem itt baz d+ hogy ne kellejen órákig utana jarni es olvasgatni hanem itt valaki leirja a lenyeget es egy etrendet aki nagyon ert az ilyen dologhoz es aki szivesen segit
2014. jún. 19. 17:16
 7/8 aikiboxer ***** válasza:

Töltsd le az internetről a Sárga kapszula c. könyvet, benne vannak az alapok.


Röviden: szerezz napi 40 dkg húst, süsd meg és oszd el több adagra, és eszegesd meg három óránként rizzsel vagy teljes kiőrlésű kenyérrel meg zöldségekkel.


És vegyél proteint (scitec whey proteint vagy ilyesmit) és nyomj be egy-egy adaggal edzések után.

2014. jún. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 zolitt válasza:
én is ezzel bajlódok de sokat változtam csak én már 7 éve edzem. sok fehérjét egyél halat stb.vanak ezek a fehérje porok azokkal is nagyon nagy változást tudsz elérni.
2014. júl. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!