Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » S. O. S! Egy hónap múlva lesz...

Hongkong kérdése:

S. O. S! Egy hónap múlva lesz egy "fontos jelenésem" (úgymond) és kövér vagyok nagyon hogy fogyhatok hasból és derékból?

Figyelt kérdés
Na tehát az van hogy nekem kerek egy hónap múlva "jelenésem van"és szeretnék veszíteni a has bőségemből és a derék bőségemből +a fenekem felett lévő hájból vagy miből de nem tudom az elég ha egészségesen étkezem és kevesebbet is mint szoktam + ha has izom gyakorlatozok minden nap ? 12 éves vagyok mondhatok bármit hogy még hova fogyókúrázni nem érdekel a kilóimat meg lesz@rom a lényeg hogy vékony legyek köszi

2015. jan. 7. 17:36
1 2
 11/11 anonim válasza:
Szerintem gimis korig, ha a gyerek dagadt, akkor az a szülő felelőssége. Amúgy sikerült lefogyni?
2016. márc. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!